Čištění a úklid

Nevěřili byste, co s graffiti dokáže firma Anti graffiti Praha

Odstraňování graffiti Praha

shutterstock_216835657Mám ohromné štěstí, s rodinou jsme si otevřeli restauraci a perfektně nám to spolu funguje. Všichni, kdo tam pracujeme, jsme zaměření na gastronomii a děláme to rádi, takže tím pádem máme ty nejlepší zaměstnance, jaké bychom si mohli přát – Odstraňování graffiti Praha.jak na graffiti
Kromě toho, že je restaurace naším zdrojem obživy, je to pro nás silná srdeční záležitost. Všichni jsme se podíleli na celém vzniku i chodu, takže máme k restauraci silné vazby. Jakmile naši restauraci posprejoval sprejer, necítili jsme to jen jako zásah do našeho podnikání, ale bylo to jako kdyby někdo vztáhl ruku na dalšího člena rodiny.

 

 

jak na sprejery

 

co pomůže proti graffiti

odborníci na odstraňování graffiti

typ jak odstranit graffiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nesli jsme to hodně špatně a možná jsme měli mnohem větší zájem a motivaci o nápravu…

boj proti sprejerům
Nesli jsme to hodně špatně a možná jsme měli mnohem větší zájem a motivaci o nápravu, než kdyby se jednalo o náš dům. Samozřejmě, že tady hrála roli i motivace dát restauraci rychle do pořádku, aby nám její vzhled neodrazoval zákazníky. Umím si to představit, že pokud daný podnik neznám a přemýšlím nad tím, jestli do něj jít nebo ne. Tak mě graffiti na něm odradí. Myslel bych si, že se jedná o nějaký pajzl. A taky, že to tak bylo! Pocítili jsme to na tržbách, které v tu dobu poněkud klesly.

boj proti graffiti
Náprava byla ovšem ale opravdu velmi rychlá. Zjistili jsme, že řešení podle našich představ nám je schopná poskytnout firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Praha. Zařídila šetrné odstranění graffiti. A aby už pro nás příště vpád sprejera nebyl tak bolestný, domluvili jsme se na aplikaci antigraffitového nátěru.
Jeho kvality jsme odhalily docela brzy, protože sprejeři se v poslední době dost činí. To nám ale příliš nevadí, A SERVIS k nám urychleně přijel a dal všechno bleskově do původního stavu. Naše zákazníky to ani nestihlo nijak ovlivnit, protože náprava přišla velice rychle. Celé rodině se ulevilo a restaurace je zase v obvyklém provozu.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top