Čištění podlah

Nevíte si rady se špínou na podlaze? Hydrofobní impregnace na podlahy

hydrofobní impregnace na podlahy

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která čistí koberce, podlahy všeho druhu a mimo jiné nabízí i hydrofobní impregnace na podlahy. Dočetl jsem se, že tato firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. A používá je prý k čištění několika druhů podlah. A tak jsme se rozhodli, že to vyzkoušíme, protože podlahy v našem zahradnictví už na tom byly opravdu zle. Tak jsme si řekli, že by nebylo od věci jejich službu vyzkoušet. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že by ta zkouška neměla být jen vyhození peněz oknem.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Kontaktoval jsem je a vysvětlil…

Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A musím říct, že jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Na to, jaká je u nás frekventovanost osob, a že v naše prostředí se podlaha zašpiní opravdu raz dva, tak odvedli neskutečně dobrou práci. Poté nanesli i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny, a to je teprve neskutečná výhoda. Navíc vytváří i prostiskluz, a to je taky bomba. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky tak, jak si představujete. hydrofobní impregnace na podlahy

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Jejich zaměstnanci a hydrofobní impregnace na podlahy…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože domluva s nimi je perfektní. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízí kvalitní práci, mi to vůbec nepřipadá přehnaná. Navíc ta technologie a kosmetika také nemůže být levná, tak se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. A když je drahá sama technologie, tak to holt levné být nemlže. To je prostě nemožné. Ale jedná se o prvotřídní kvalitu, do které se určitě vyplatí investovat. My se na ně začali obracet pravidelně a jsme moc spokojení. A rozhodně neplánujeme vyměnit za někoho jiného. A firma realizuje své služby po celém Česku, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou žádaní.

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s nícena čištění podlah

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top