Čištění a úklid

Nevíte, jak účinně čistit?

Brno, hloubkové čištění podlah

I podlahy potřebují pořádnou péči a rozhodně není dobré je zanedbávat. Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky, které by mohly podlahu poškodit. Nebo ji drhnout nekvalitní kartáči s hrubými štětinami. Mohly by podlahy poškrábat a takové poničení je mnohdy už nenávratné. Proto čištění podlah v Brno, hloubkové čištění podlah realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje. Který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu, ale je i velice šetrný, takže je to ideální kombinace pro hloubkové vyčištění podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje a je  snadné ji potom vyčistit klasickým čištěním, což je snem každého, kdo nesnáší čištění podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch.

Vosk…

Vosk je hydrofobní a odpuzuje vodu a nečistoty. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a my vždy určíme, který je pro vaši podlahu ten pravý. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje.

Naši…

Naši zaměstnanci naší mezinárodní společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení, takže se nemůže stát, že bychom u nás používali nějaké zastaralé metody. Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce, díky které budou vaše podlahy jako nové. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy v jednom fast foodu, kde si s tím sami už nevěděli rady. Proto nás kontaktovali a my se už o vše postarali. Není divu, že si s tou špínou už nedokázali poradit, přece jenom v takovém prostředí se podlaha zašpiní raz dva. Díky našemu stroji je podlaha opět jako nová a my jsme rádi, že se paní mohla připojit k řadě našich spokojených zákazníků. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top