Čištění a úklid

Nevytvářejte na sebe zbytečně velký tlak! Mytí okna ve výšce

Mytí okna ve výšce

Před nějakou dobou jsem se ocitla v časové pasti. Již dlouhou dobu jsem měla naplánovanou večeři s přáteli u nás doma. Jenže nějak špatně to vyšlo a já byla svou vydavatelkou upozorněna, že pokud svou další knihu nedopíši do termínu, který jsme si stanovily, tučná pokuta mě nemine. A tak jsem psala jako divá. Ale nebylo to ono. S výsledkem jsem nebyla spokojená a trápila se. Ještě k tomu se blížil termín, na který jsem měla domluvené ono setkání s přáteli. A tolik toho ještě zbývalo vyřešit! Dům mi pomalu padal na hlavu a já nutně potřebovala pomoci s úklidem. Mytí okna ve výšce

mytí oken ordinacečím umýt oknavýškové práce

Nedokázala jsem si představit…

Nedokázala jsem si představit, že bych všechna okna v domě umyla rychlostí blesku, proto jsem zavčas objednala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zjistila jsem však, že ve firmě nabízí klientům mnohem širší rozsah špičkových úklidových činností, což se mi hodilo. A tak jsem si zmíněnou firmu pozvala nejen na okna, ale také na strojové mytí podlah. Jejich úklidový systém má řád, a to je dobře. Pro kvalitní provedení mytí oken musí perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Technologie mytí oken spočívá v jeho pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

jak vyleštit oknavýškové mytí okenjak vyleštit okna bez šmouh

Po proschnutí umyté plochy…

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Okna totiž vyleští pouze na sucho, a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.

Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Mytí okna ve výšce v jejich provedení bylo dokonalé. Není skutečně nic, co bych pracovníkům vytkla. Veškeré úklidové práce byly provedeny včas a já měla dostatek času, abych se připravila na návštěvu.

přípravky na mytí okenjak odstranit polepy z okenmytí zimních zahrad

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top