Čištění a úklid

Nikdy není tak pozdě

Jak čistit špinavou fasádu

Vlastním prodejnu s lustry, kde se nám před časem usadila plíseň. Ne uvnitř obchodu, ale venku na fasádě. Nejprve byla dost malá, nešla skoro vidět, byla na spodku stěny, ale pak se rozrůstala. Měli jsme to asi podchytit dříve. Ale nějak na to nebyl čas ani myšlenky. Jenže pak šla plíseň vidět z už z velké dálky, byla černá a velká a my jsme se začali obávat, že nám to odláká zákazníky. Začali jsme to řešit a už od začátku jsme věděli, že si sami asi nepomůžeme. Takže jsme hnedka na internetu hledala nějakou firmu, jak čistit špinavou fasádu. Našla jsme firmu, která měla moc pozitivní recenze. Nechtěli jsme hledat už někoho jiného, tato firma se nám prostě líbila. Hnedka jsem tam zavolala. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho. Pak přijeli k nám a pustil se do práce.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky, a i keramické obklady a podobné materiály. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu a mít klid. A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci, a i zaměstnanci byli moc milí.

I…

I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší než u jiných firem, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. Člověk si za kvalitu holt musí někdy připlatit. A i zaměstnanci jsou velmi milí, spolupráce s nimi byla bezproblémová. Firma také čistí koberce, podlahy nebo myje okna ve výškách. A realizují služby nejen po celé České republice, ale také na Slovensku, v Německu nebo Rakousku. Jestli se chcete dozvědět více informací o firmě a jejich službách, neváhejte a navštivte jejich stránky na webu. Je tam vše, co potřebujete vědět. A věřím, že i vy budete spokojeni stejně jako my v naší prodejně s lustry.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top