Čištění a úklid

Objednejte si firmu nabízející strojové čištění, nebudete litovat

koberce čištění

Pracuji na obecním úřadě v menším městečku. Ve většině kanceláří máme podlahové plochy pokryty koberci. Koberce byly již značně zašlapané, v některých kancelářích se dokonce vyskytovaly skvrny od vylitých tekutin a jiných pochutin. Koberce vůbec nevypadaly reprezentativně a jednoho dne zastupitelé obce rozhodli, že necháme koberce vyčistit. Byla jsem pověřena, abych zajistila jejich vyčištění. Poněvadž v našem městečku ani v blízkém okolí nebyla firma, která by naši požadovanou službu mohla vykonat. Byla jsem nucena vyhledat na internetu firmu, která by byla ochotna pro pár kanceláří zajet do našeho města, kde by jinak někdo řekl, že „chcípl pes“. Oslovila jsem velkou a prosperující firmu koberce čištění , která nabízela své služby po celé České republice a měla dobré recenze. Čištění koberců provádí strojovou kotoučovou metodou, na kterou jsem četla samou chválu.

S…

S napětím jsem očekávala, zda moji poptávku přijmou, nebo ji odřeknou. A opravdu firma kladně zareagovala na moji zakázku, obratem zaslala cenovou nabídku. V domluvený termín se k nám dostavili pracovníci firmy, prohlédli si požadované a pustili se do práce. Na koberce nanesli chemii, kterou pomocí těžkého kotoučového stroje vpravovali do koberce. Po jejím působení koberce opět rozkartáčovali. Aby se vše dostalo na povrch a na závěr se vše vysáli výkonným třímotorovým vysavačem. A toto je právě celé ta kotoučová strojová metoda. Tato metoda je skutečně účinná a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Při čištění navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť používaný výkonný vysavač celou strukturu celého koberce krásně provzdušní a oživí celkově jeho vzhled.

Proto…

Proto je mnohem lepší si připlatit za strojové čištění, protože extrakční čištění (na které narazíte snad všude) pro vás neudělá tu službu. Kterou požadujete, navíc běžná chemie, která bývá používána, není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, zcela u ní  chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, po zaschnutí zůstávají na koberci nevzhledné fleky a koberec mívá nehezký tvar. Po vyčištění koberce vypadaly skvěle a od té doby se i podle naší uklízečky i snadněji udržují. Navíc jako příjemný bonus zaměstnanci firmy byli příjemní, přestože je jejich práce fyzicky náročná. Firmu můžu lidem, kteří požadují službu čištění koberců, jedině doporučit.  Tato firma nabízí celou škálu služeb jako je čištění čalounění, mytí a voskování podlah, mytí oken, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů a také plísní. A všechny tyto služby realizují na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich úklidových službách se podívejte na jejich internetové stránky. My jsme se na ně určitě neobrátili poprvé a naposledy!
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top