Čištění a úklid

Obnova zašlých barev byla na čase

postavebné umývanie

Vlastním několik chatek a ubytovacích zařízení v okolí Vranovské přehrady a jelikož se už na nich podepisoval zub času, byl jsem přesvědčen, že je nyní nejvhodnější doba na rekonstrukci chatek a pořízení nové fasády. Po dokončení tohoto úkonu stavby neobyčejně prokoukly. Lituji jen toho, že jsem se k tomuto kroku neuchýlil dříve. Ale znáte to, člověk pořád vymýšlí, co by mohl udělat, a na skutečné činy už mu nezbývá dostatek času.

Takže jsem se loni definitivně rozhodl, že do toho půjdu a najal jsem zedníky. Chlapi postupovali docela rychle a brzy jsem se proto mohl těšit z nové podoby domu. Teda, abych to uvedl na pravou míru, radost by byla ještě větší, kdyby u toho dělníci nezapatlali nejbližší okolí fasádní barvou. Poté, co sundali lešení, jsem si všiml, že okna na tom jsou dost bídně. Bohužel již barva byla zaschlá a velmi špatně se dostávala dolů.

Špachtle…

Špachtle nebo nůž nepřicházely v úvahu. Jen by skla poškrábaly.Tak jsem si sedl k počítači a hledal někoho, kdo by toto dokázal odstranit a zajistil Mytí oken po stavbě. Ozval jsme se pár firmám, ale z jejich jednání jsem byl docela zklamaný. Ptal jsme se dokonce známých, zda o někom nevědí. Odpověď byla ale záporná.

Někteří věděli, ale rozhodně danou firmu doporučit nechtěli. Neměli s ní dobrou zkušenost. Nakonec jsem ale našel. Hodiny strávené u počítače přece jen nepřišly úplně nazmar. Získal jsem kontakt na velmi dobře hodnocenou firmu a já jim ještě týž den zavolal a domluvil se s nimi na termínu.

Působili…

Působili na mě opravdu mile a zakázku se snažili vyřídit v nejkratším možném termínu. Takže již za čtyři dny jsem měl zaměstnance na místě. Pracovali usilovně a barva šla pod jejich rozmýváky sama krásně dolů. A pokud v některých místech přeci jen ne, použili korundové žiletky, které skla nepoškodí.

Skla leštili pouze bavlněnou plenou, což jsem docela obdivoval, že vůbec mají takovou trpělivost. Sdělili mi, že takto okna vydrží mnohem déle čistá a beze šmouh. Měli pravdu. Okna i po půl roce vypadají pořád dobře. Bylo to skvělé rozhodnutí, které mi ušetřilo spoustu práce. A rozhodně mě tato jejich služba ani nezruinovala. Takže mohu doporučit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top