Čištění a úklid

Ochraňte svoje fasády v Praze anti graffiti nátěrem

my víme jak na graffiti na stěně Praha 8

odstranění graffiti PrahaNaše firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění graffiti Praha,   svým zákazníkům nabízí řadu služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

odstranění graffiti cena Praha

V posledních dnech jsme zaznamenali častou poptávku  po odstraněnní graffitů.

Při jedné zakázce v Praze jsme odstraňovali graffiti, který byl na fasádě ošetřen antigraffiti ochranou. Graffiti se nám podařilo odstranit se 100% úspěšností. Pokud odstraňujeme graffiti z povrchu, který nebyl ošetřen antigraffiti ochranou je velmi důležité, abychom graffiti z fasády odstranili jak to nejlépe půjde.

 

jak odstranit graffiti Praha 7

Nemůžeme graffiti pouze přetřít fasádní barvou, jelikož by barvou nakonec prostoupily a byly by vidět jako před tím, než byly barvou natřeny.

 

Graffiťácké spreje…

máte graffiti na stěně? Praha 7

Graffiťácké spreje, které jsou používány k tvorbě graffitů. Jsou totiž syntetického základu oproti fasádním barvám, které jsou například akrylové či silikátové. Graffiti jsme tedy odstranili z povrchu fasády pomocí odstraňovače graffitů a pro umytí povrchu jsme využili vysokotlaké zařízení.

 

jak na odolné barvy graffiti na stěně Praha 8Po odstranění graffiti jsme na povrch nanesli antigraffiti ochranu v podobě antigraffiti nátěru. Povrch s antigraffiti nátěrem můžete jednoduše ostříkat vodou a umýt ho i za použití vysokotlakých zařízení. Ale v žádném případě se nesmí používat k čištění rotační tryska, která je velmi silná. A mohla by ochranný nátěr i  s povrchem fasády poškodit.

 

Další výhodu, kterou při využití antigraffiti nátěru můžeme zmínit. Je to, že tato ochrana dokáže odradit i samotné sprejery od stříkání graffitů na Vaši fasádu. Pokud je graffiti co v nejkratším čase  po jejich vytvoření odstraněn. Brzy vandalové zjistí, že jejich díla zde nemají takovou životnost, jakou by si představovali. A svoji sprejerskou činnost jdou realizovat na jiné místo.poradíme jak na graffiti na stěně Praha 8máte graffiti na stěně? ceník Praha 8máte graffiti na stěně? cena Praha 8máte graffiti na stěně? víme jak na toPraha 7

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top