Odstranění graffiti

Odborné odstraňování graffiti a následná prevence

Odstraňování graffti v Praze

S manželkou…

S manželkou jsme se pár let po svatbě rozhodli investovat do dcery. Manželka tehdy byla teprve těhotná. Ale i tak jsme si řekli, že je na to čas. My jsme vlastní domek měli, takže bydlení pro nás jsme už řešit nemuseli. Ale namísto toho jsme se rozhodli spořit na dům pro dceru. Až bude dospělá, aby měla svoje vlastní bydlení. A aby nás to spoření nezruinovalo, začali jsme právě ještě, než se narodila. Takže jsme měsíčně dávali rozumnou částku. Po čase jsme se rozhodli spoření převést na hypotéku. Bylo to z toho důvodu, že se ve stejné ulici, kde bydlíme, uvolnil krásný domek. Stál i rozumné peníze, proto jsme ho dceři na hypotéku koupili. A další roky tedy spláceli hypotéku namísto předchozího spoření. Tím že byl dům ve stejné ulici, měli jsme ho aspoň na očích. Občas jsme tam zašli se ženou trochu poklidit. Sem tam jsme i něco opravili. Nechtěli jsme, aby domek zchátral. Když jsme se tam takto se ženou vydali jednou v neděli, nestačili jsme se divit.

Fasádu…

Fasádu domu hyzdilo velké graffiti. Manželka z toho hned plakala, ale já k tomu neměl daleko. Protože toto je opravdu hrozné. Člověk se o dům stará. Vkládá do něj spousty sil i peněz. A pak to někdo během pár minut zhatí. Rovnou jsme vzdali nějaké domácí odstraňování. Nechtěli jsme poničit fasádu ještě víc, než jak teď už je. Proto jsme se raději rozhodli obrátit na profesionály. Na internetu jsem pročítal spousty recenzí na jednotlivé firmy. A díky tomu jednoznačně zvítězila pouze jedna společnost. Jedná se o úklidovou firmu Brno čištění graffiti. Je to jediná firma u nás, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti včetně prevence. Kterou je jejich vlastní vyvinutá technologie – speciální antigraffitový nátěr. Velmi jednoduše řečeno probíhal zákrok tak, že pracovníci A SERVISU nejdříve co nejvíce zeslabili místa postižená graffiti. A později to bylo potřeba ještě přetřít danou fasádní barvou.

 

Po odstranění…

Po odstranění nevzhledného graffiti nápisu nám A SERVIS LIPKA, s. r. o. udělal zmíněný antigraffiti nátěr. Protože nejlepší obranou proti vandalům je prevence. To už teď víme. Antigraffiti ochrana nám zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Protože se jedná o speciální technologii, která spočívá ve speciálním nátěru. Tento nátěr zamezí propuštění graffiti spreje do struktury fasády a graffiti nápis jde pak snadno odstranit. Podle odborníků z A SERVISU je navíc časné a rychlé odstranění graffiti velmi důležité. Protože mají z praxe ověřené, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, vandalové se stáhnou do jiné lokality. Je to z toho důvodu, že se chtějí svým výtvorem chlubit. A pokud to trvá krátkou dobu, pro příště se jim to nevyplatí. Samotný nátěr funguje tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, A SERVIS ho okamžitě odstraní. Navíc v rámci jejich následného servisu A SERVIS znovu aplikuje novou vrstvu antigraffiti nátěru. A celý tento servis poskytne zdarma.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top