Čištění a úklid

Při dámské jízdě se rozlil kamarádce odličovák a způsobil mapu na koberec. Tepování a čištění sedaček Brno“ pomohlo

odstranění nečistot

Uspořádala jsem po dlouhé době dámskou jízdu. Přítel odjel na víkend za rodičema na Slovensko, tak mě napadlo, že svolám kamarádky ze střední a v klidu pokecáme.  Moc se totiž nezvládáme vídat, občas se sejdeme na rychlý kafe, ale u toho se nestihnou probrat všechny novinky. Čištění koberců Brno.

Samozřejmě sruční čištěníi píšeme docela pravidelně na facebooku…

Samozřejmě si píšeme docela pravidelně na facebooku, máme společný skupinový chat – jsme totiž tři, včetně mě. Tak je to jednodušší, než aby si každá psala s nějakou sama a pak to té třetí zase tlumočila. Tak jsem se těšila, že se uvidíme konečně naživo a ne jen přes ten hloupej net. A napadlo mě, ten náš sedánek ozvláštnit. A udělat si z toho takovou zkrášlovací proceduru. Navrhla jsem to holkám a obě byly pro, tak jsem to u nás nachystala, když už u mě budou. Čištění koberců Brno.                                                                                  precizně vyčištěný

Udělala jsem takové zdravé jednohubky. Místy veky z bílého pečiva jsem použila tmavý chléb, což jsou vlastně jen stlačená semínka a vylisovaná do podoby krajíčku. Vzala jsem vykrajovátko na vánoční cukroví ve tvaru čtyřlístku a z těchto plátků chleba jsem vykrájela jednotlivé kytičky. Na ně jsem pak namazala pomazánku, kterou jsem rychle ukuchtila. Jedná se o tvarohový základ, do kterého se dá rozmačkané avokádo, nadrobno nakrájená šalotka a bazalka. Jednotlivé jednohubky jsem pak ještě dozdobila. Snažila jsem se udělat každou trochu jinou, takže jsem si opět vyhrála z kovovými vykrajovátky na těsto. Vytvořila vzory z mrkve, kedlubny, ředkvičky a krůtí šunky. Na některé jsem dala ještě kopičku parmazánu nebo mini mozarelku. Holky z toho byly docela paf, když to viděly, tak jsem měla radost, že je to potěšilo.

Pak jsem ještě nachystala „beauty koutek“…

Pak jsem ještě nachystala „beauty koutek“. Přes gauč v obýváku jsem hodila prostěradlo, aby se od všech přípravků sedačka nezašpinila. Ale aby to bylo stylové, vyhrabala jsem ze skříně růžové. Na stůl jsem vyskládala různé vzorečky krémů na obličej, které jsem posbírala všude možně. Nějaké masky a různě barevné laky na nehty. Když holky přišly, tak je napadlo se naučit dělat nějaký nový mejkap. Vyhledaly jsme si proto na internetu nějaké návody a zkoušely si jedna druhé udělat stíny. No výsledek nakonec nic moc, tak jsem skočila ještě pro dvojfázový odličovák a tamponky, že to dáme dolů. Když jsem pak po jejich odchodu vracela všechnu kosmetiku místo, nechtěně jsem žduchla do stolu. A na zem spadl odličovák, kterej byl bohužel otevřenej.

 

jak správně vysát koberec snadný úklidkvalitní čištění kobercůkoberec beze skvrn

Takže ta olejová tekutina skončila na koberci. Nechala jsem to být. Zůstala jsem v klidu a ráno vytočila číslo na úklidovou firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  Čištění koberců Brno.  Na podzim mi čistili podlahu v kuchyni, která byla zašlá, a odvedli skvělou práci. Proto jsem se teď vůbec nerozhodovala, co dělat, byla to jasná volba. A teď jsem byla ještě více nadšená než minule, protože jsem se obávala, zda se jim povede mastnou skvrnu vyčistit. A ne jen, že to jejich kotoučový stroj zvládl, ale navíc mám koberec celý prozářený a nadýchaný. Čištění koberců Brno

firma na čištění koberců kvalitní čištění koberců šetrná metoda čištění

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top