Mytí oken

Odstranění barev, silikonů, polepů ze skel. Mytí oken, výloh prosklených fasád ve výškách Praha

Mytí oken Praha 9

Mytí oken

Změna je život. A proto se u nás doma snažím pokaždé něco měnit. Nesnáším nudu. A nejhorší, co se podle mě může stát je, upadnutí do rutiny. Jednou tedy změním sestavení nábytku. Jednou výzdob. Někdy se dokonce odhodlám změnit barvu stěny. V obyváku jsme měli už modrou, šedou a béžovou. Protože ale nemaluju doma tak často, jako třeba měním výzdobu tak občas něco zapomenu. Ono ušít nové povlaky na polštáře je jednodušší. Asi i proto se mi stalo, že jsem zapomněla některé věci obalit igelitem. A pak bylo všechno zacákané od barvy. Tentokrát to schytala okna. A protože jsem byla po malování unavená nechala jsem jejich mytí na později. To jsem ale neměla dělat. Chyba! Barva zachla a nešla dolů. Hledala jsem co s tím a našla jsem takovou malou záchranu v podobě firmy A SERRVIS LIPKA s.r.o. Ta působí na trhu přes dvacet let. A to nejenom v České republice, ale taky na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

Zabývají se…

Zabývají se mnoha druhy čištění a úklidů. Specializují se mimo jiné na čištění podlah a koberců. Čistí taky graffiti z fasád a omítek. Ale my jsme se na ně obrátili s prosbou o mytí oken zacákaných od barvy informa ce o tom, že to dělají jsme našly v recenzích na internetu v rubrice Mytí oken Praha 9. To pro ně nebyl problém. S mytím oken a výloh mají bohaté zkušenosti. Jejich leštěním zabývají a jsou v tomto oboru špičkovými profesionály. Tuto činnost provádí v bytech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech. Kromě toho také ve zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Prostě kde vás právě napadne. Mytí oken realizují u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch. A to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Jejich technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken. Ale taky na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy. Jako jsme měli my. Nově vymalovaný obývák sice vypadal dobře. Ale chtěli jsme, aby stejně dobře vypadala i okna.

 

Pracovníci…

Pracovníci nejprve začali pečlivým provedením čistým rozmývákem. Pokračovali důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se o vlastní technologii, kterou si A SERVIS za více než dvacetiletou praxi sám vyvinul. Jejich pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Bez leštidel se rozhodně více nadřou. Ale výsledek stojí za to. Okna vyleštěná pouze na sucho zůstanou déle čistá. Společnost má prý spolehlivě ověřeno. Že při použití lešticích přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Umyli nám také rámy a parapety. S výsledkem jsme moc spokojení, Na skle nezůstala žádn barva a okna vypadají suprově.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top