Čištění a úklid

Na odstranění plísně doporučuji profesionály z oboru. Zdravotní rizika jsou příliš vážná

jak odstranit plíseň Ostrava

Jak odstranit plíseň Ostrava…

jak se natrvalo zbavit plísně OstravaMáte v domě problémy s plísní a pořád nevíte jak odstranit plíseň Ostrava? Jak se ji účinně, ale hlavně natrvalo zbavit? Tak to jste na tom jako já, dokud jsem nenarazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plíseň se nám tvořila hlavně v koupelně. Muselo to jít samozřejmě pryč, protože to nejenom hrozně vypadá, ale i nepříjemně zapáchá. A to ani nezmiňuju tu řadu zdravotních problémů, které může plíseň způsobovat.

Je jasné, že nejlepší je plísním předcházet. Ale ne vždy se to podaří. Nicméně pokud si třeba potrpíte na květiny a máte jich plný dům, jako my. Moje žena by měla nejraději na každém metru čtverečním nějaký květináč. Nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu. Tyto faktory totiž způsobují velké vlhko, které je potřeba nějak minimalizovat. Ale v momentě, kdy se plíseň objeví, jsou už všechny preventivní rady marné. V tomto případě vám už pomůže úklidová firma A SERVIS LIPKA a její služba odstraňování plísní Ostrava, na kterou nedám dopustit. Kdo dokáže spolehlivě odstranit plíseň?

Po této zkušenosti totiž vím…

desinfekční odstranění plísněJejich profesionální zaměstnanci nás plísně nadobro zbavili. Plísně nejprve očistili desinfekčními prostředky. Pak na ošetřenou zeď nanesli protiplísňový nátěr LSG, který už konečně zajistil to, že se plíseň už znovu neobjevila. Takže za nás maximální spokojenost. A SERVIS nabízí i další širokou škálu úklidových služeb, které do budoucna určitě využiju. Například čištění oken, protože žena má závratě a mě tato činnost zase ukrutně nebaví. Po této zkušenosti totiž vím, že jsou pro mě zárukou kvality. Určitě je všem vřele doporučuji, protože málokterá firma odvede tak kvalitní práci za relativně slušné peníze. LSG účinný nátěr proti plísni

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top