Mytí oken

Odstránenie lepidiel, silikónov, polepov. Umývanie a čistenie okien po stavbe Bratislava, Výškové umývanie okien, výkladov, čistenie fasád, výškové práce

firma na umývanie okien

Tak sa zapojila celá rodina, okolo domčeku nám s prácou pomohli rodičia a zapojili sa aj deti, ale na umývanie okien som zostala sama. Okná boli navyše od silikónu a tmelu a na takto znečistené okná si naozaj netrúfnem. Zo susedstva protiľahlého domčeku bolo vidieť už čisté, žiarivé okná a to majú domček tak ako my, krátko po renovácii. Skoro som im závidela, pretože som si všimla, koľko ľudí okolo ich domu pomáha s postavebným upratovaním, okná umýva. Tak to je teda veľká rodina som si najprv myslela. A potom mi to došlo, pri dome stál automobil s logom spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., Umývanie vo výškách.

odstránenie lepidla z okien

No jasné to je ono, mohlo mi to napadnúť skôr. Našla som stránky spoločnosti, zistila si čo najviac o ich ponúkaných službách a potom stačil jeden telefonát a všetko bolo dohodnuté.

Den termínu…

Deň termínu bol tu a pracovníci spoločnosti dorazili a začal kolotoč okolo umývania okien. Parapety a rámy boli vo chvíľke umyté a to aj od hrubé nečistoty, maltu a polepy pracovníci pomocou korundové žiletky, zručnosťou im vlastné, odstránili. Aj okenné tabuľky boli vo chvíľke čisté a zbavené usadené nečistoty. Kvalitné umyváky umyli čistou vodou a nechali ich uschnúť. Po uschnutí došlo na leštenie, pracovníci pomaly a bez leštidiel dávali skvelý lesk mojím oknám obyčajnou suchou plienkou. Zaiste práca plienkou je náročnejšia, ale ten výsledok, to sa musí vidieť. Ako mi vysvetlili leštidla nepoužívajú z prostého dôvodu, zanechávajú totiž matné stopy a šmuhy. Preto tá suchá plienka.

ako vyčistiť šmuhy z okien

Jednoducho, profesionálny tím pracovníkov, ktorých služby si veľmi vážim a cením.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top