Čištění a úklid

S odstránením plesne je spoľahnutie na firmu A SERVIS LIPKA. Čistenia plesní Zvolen

ako sa zbaviť plesní

Pleseň neznamená iba zapáchajúce fľaky, ktoré vyzerajú na stene hrozne a narúšajú dobrú atmosféru akejkoľvek miestnosti, kde sa rozhodla rozliezť po stenách. Ale bohužiaľ je aj častou príčinou nepríjemných zdravotných problémov. Môže viesť k zhoršeniu dýchacích ciest, môže viesť k astme, spôsobuje rad kožných ochorení a môže viesť aj k veľmi nepríjemným a nebezpečným infekciám. Preto je potrebné sa snažiť o ňu postarať čo najskôr, ak sa vám na stene objavia.

Takže keď sa urobila na stene u nás doma, na nič sme nečakali a hľadali sme profesionálov, ktorí by sa o to postarali. A tými sú zamestnanci z A SERVIS LIPKA, s. r. o., ako sa zbaviť plesní. Múr očistili do poslednej nečistoty. Zamaľovali farbou a naniesli na ňu druhý deň ochranný náter LSG, ktorý zabraňuje tomu, aby sa pleseň mohla znovu vytvoriť. Stena bola naozaj ako nová, krásne čistá. My sme si konečne vydýchli, pretože mať pleseň v miestnosti, kde trávite veľa času, jednoducho nejde.

Ako sa zbaviť plesní

A ani im to nezabralo príliš času, alebo sme si aspoň mysleli, že ide o oveľa časovo náročnejšiu záležitosť. Ale prišlo nám to v pohode. Takže ak hľadáte niekoho na odstránenie plesne, odporúčam firmu A SERVIS a jej službu likvidáciu plesní.  Ktorá naozaj spĺňa to, čo sľubuje. Len vás musím varovať, že to nestojí len pár eur. Táto firma je drahšia, ale zase jej trochu nadsadenú cenu vidím ako oprávnenú, pretože ide naozaj o kvalitnú firmu, a ak chce človek skutočnú kvalitu, holt musí siahnuť trochu hlbšie do peňaženky. Ale rozhodne toho potom nebudete ľutovať.

Ako odstrániť pleseň na stenách v byte navždyako odstrániť huby zo stien? Každá piata domácnosť na Slovensku bojuje s plesňouPleseň a náš vyhratý boj s ňou

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top