Odstranění plísně

Odstraňování plísně je lepší přenechat profesionálům a protiplísňovému nátěru.

Jak zatočit s plísní

Jak…

Jak zatočit s plísní. Protože plísně jsou opravdu problematickou záležitostí. Nabízíme její odstraňování v naší firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Bohužel k vytvoření plísně stačí mnohem méně, než si většina lidí uvědomuje. Například při dvacetiminutovém sprchování se do ovzduší dostane až 200 g vody, pocením a dýcháním uvolníme během jediného dne do vzduchu až 300 g vody a například čtyřčlenná rodina vyprodukuje více než deset litrů vodní páry denně. Další věc, kterou by lidé měli vědět, že není dobré nevětrat. Vypařená voda se pak totiž začne srážet a vytvářet podmínky pro plísně. Vlhký teplý vzduch v domácnosti se musí pokud možno všechen vyměnit za chladný „suchý“ vzduch obsahující málo vlhkosti.

 

Touto…

Touto výměnou vzduchu dosáhneme i odvodu škodlivin obsažených v původním vlhkém teplém vzduchu. Před větráním mají v sobě naakumulované teplo zdi a zařizovací předměty v domácnosti. Rychlým větráním se nestačí naakumulované teplo ze zdí a zařizovacích předmětů podstatným způsobem odčerpat. Jednoduše řečeno, když si otevřete dvě okna na tři minuty a myslíte si, že máte vyvětráno, tak tomu tak není. Ale bohužel, mnohdy ani větrání nemusí přinášet kýžené výsledky a plíseň se může vytvořit i tak. Takže je pochopitelně lepší si zajistit účinnou prevenci. Plíseň se také může vyskytovat na zateplených fasádách. Na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Takže když uvidíte, že se na jakékoli části vašeho domu tvoří plíseň, je potřeba ji nejen odstranit na daném místě, ale zajistit si i prevenci ideálně v celém domě. Protože už víte, že se plíseň na vašem domě může tvořit.

 

Pro…

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním. Který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem. Popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantují 2 roky. Spokojeni s ním byli i naši zákazníci, kteří měli problém s vytvořenou plísní v pokoji, ze kterého si paní chtěla udělat místnost určenou na kosmetiku. Udělala si kosmetický a vizážistický kurz a chtěla se tomu více věnovat. Tu jsme odstranili a prostor zajistili nátěrem LSG a od té doby je vše v pořádku.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top