Čištění a úklid

I naše okna se mohou lesknout jako zrcadlo

umývaní oken

Mytí oken je určitě jednou z úklidových záležitostí, kterou je lepší přenechávat profesionálům. A proto jej nabízíme i v naší firmě.  Je samozřejmé, že mytí oken se pro lidi stává čím dál složitější záležitostí, protože ve městě je čím dál více prachu a nečistot a ty se na oknech postupně usazují. Následkem toho jsou pak okna často špinavá, a protože je lidé z venku nemyjí tak často, jak by bylo potřeba, tak jsou potom velmi špinavé a je mnohem těžší je potom vyčistit. Proto je lepší tento složitý úkol lepší nechat na nás, protože disponujeme jak kvalitními čisticími prostředky. Které většinou běžně nekoupíte v obchodech, a také proškolenými zaměstnanci, pro které není mytí oken ve výškách žádnou překážkou. Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů.

Naše…

Naše technologie umývaní oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. A to je také jeden z dalších problémů, co se často stává, když si lidé leští okna.

Mají…

Mají na oknech šmouhy a myslí si, že čím více leštícího přípravku na okna použijí, tak okna budou lesklejší. Ale bohužel, bude tam jen čím dál více nežádoucích šmouh. Všech těchto faktorů si byli vědomi i naši poslední zákazníci. Jednalo se o majitele kadeřnického salonu, kde potřebovali umýt okna a výlohu, protože sídlí v centru města a tam se skla zašpiní opravdu velmi snadno. A tak se obrátili na nás. Pro naše zaměstnance to nebyl žádný problém, protože jsou zvyklý pracovat ve špatně přístupných místech a ve výškách. Proto okna vyčistili bez problému a naši zákazníci byli velice spokojeni. Naše služby nenabízíme pouze po území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Takže se neváhejte na nás obrátit, ať už potřebujete cokoli, jsme zde pro vás. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top