Čištění a úklid

Místo víkendu dření se s umýváním oken, jsem si pozvala profesionály z firmy „Výškové práce Praha“

mytí oken Praha 10

Okna jsou historická…

mytí oken ve výšce a výškové práceTakhle při začátku jara, kdy se venku počasí konečně umoudří. Není jen celý den tma, jsem při prvních jarních slunečných dnech zjistila, že máme neskutečně špinavá okna. Tak jsem to pár týdnů jen pozorovala, než jsem se přemluvila k tomu, abych je umyla. Začala jsem oknem v koupelně, protože je tam jen jedno. Vidina, že to bude rychle hotovo, mě motivovala. Zvenčí se na okna moc nedostanu, protože je to starý dům a okna jsou téměř historická. Nemůžu je úplně vyvrátit. Tak jsem jen umyla parapet a okno zevnitř. Pak jsem ale při odstupu zjistila, že to nemá cenu ani leštit. Protože to upatlání od rukou je nic oproti špíně zvenčí. Mytí oken Praha 10.

Zvenku byly prostě nánosy mrtvého hmyzu, který svůj let ukončil o skleněnou plochu. Takže škála od much, komárů, vos až raději ani nevím po co. Je to ostuda, takže bych to správně neměla ani přiznávat. Ale bohužel to tak je. Teď si říkáte, komu se stihly už na začátku jara takto zaneřádit okna, že se hmyz sotva probouzí. Ale bohužel se musím přiznat, že je to loňská dávka. Nějak jsem neměla čas se k tomu dřív dostat. V té zimě, když bylo venku pořád jen šero nebo brzo odpoledne tma, to ani nebylo vidět a znáte to. Co oko nevidí, srdce nebolí. mytí oken v restauraci

Jen z dohledu očí…

leštění oken bez leštidelUklízím takovým stylem i zbytek domácnosti. Nemyslím teď, že bych chuchvalce prachu zametávala někam pod skříň místo do koše. Ale pokud je na poličkách nebo na stole moc krámů. Nechce se mi na to koukat, ale zároveň jsem příliš líná. No kulantně by to znělo, že dokážu využít lépe čas na podstatnější věci. Tak věci prostě sklidím jen z dohledu očí.

Mám takovou speciální krabici, která je ozdobná. Takže pokud ji necháte na skříni, nikoho nepohoršuje. A do ní já vždycky naházím všechny (s prominutím) serepetičky. Jsou to věci, které se vždycky nějak během týdne nahromadí, ani člověk neví odkud. Teď určitě přemýšlíte, jakou kouzelnou krabici jsem použila na zahlazení špíny na oknech, tak vynalézavá bohužel nejsem. Ale kouzlo v tom nakonec přeci jen je a tím je dnešní doba a vševědný internet, který poradí člověku v každé nouzi. Takže když mám vyrážku na ruce, prvně kouknu na internet než peláším k doktorovi. mytí oken v kavárně

Mytí oken Praha 10…

mytí oken v domácnostech a firmáchTentokrát jsem ale listovala možnosti, jak snadno, nejlépe bez práce umýt okna. Nejlíp (proto abych se nemusela namáhat) mi ze všech rad vzešla „pozvat si na úklid profi firmu“. Nevydělávám tak málo, abych si řekla, že radši budu celý víkend otročit, než že bych upustila pár korun výměnou za „kouzlo“ umytých oken. Podle recenzí jsem pak vybrala zavedenou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 10, která je na trhu už více než dvacet let. A volby rozhodně nelituju! Protože to, s jakou pečlivostí si s okny vyhráli, bych já ani za celý víkend nezvládla. Takže rozhodně nejlépe utracené peníze. A A SERVIS jsem si rovnou pozvala také na čištění koberců a podlah, protože nemá smysl se dřít, oni ten úklid udělají důkladně a já to pak budu jen lehce udržovat.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top