Čištění a úklid

Okna umytá firmou „Mytí oken Praha 9“ vydrží čistá i dlouho po umytí

Mytí oken Praha 9

S přítelem jsme se rozešli po osmi letech. Náš vztah už byl přechozený a cítili jsme se oba více jako skvělí přátelé než partneři. Proto jsme se v dobrém rozešli a oba si našli nový byt, abychom mohli začít od začátku. Nějakou dobu jsme o sobě nevěděli, nekontaktovali jsme se. Chtěli jsme si zvyknout na to, že tam ten druhý není.

Leštění okenFirma na mytí oken

Ani jsem nevěděla, kde můj bývalý přítel bydlí, dohodli jsme se, že čím méně informací o sobě budeme ze začátku mít, tím to bude lepší. Těžko říct, jestli to tak bylo správně, ale oba dva jsme začali po určité době cítit, že nám ten druhý jako kamarád strašně chybí. Takže jsme opět navázali kontakt a pokračovali jako staří přátelé.

Čištění oken na laněMytí oken ve výškách

Krásný byt až na ty okna

Když jsem šla poprvé mého bývalého navštívit v jeho novém bytě, byla jsem překvapená jeho vkusem, co se týče zařízení. Netušila jsem, že se mu líbí takové věci, bylo to zajímavé zjištění, že jsem ho vlastně úplně tak neznala. V čem jsem ho ale znala dokonale, to bylo v jeho nechuti uklízet. Když jsem viděla jeho stropní okna absolutně špinavá, musela jsem se smát. A ptala jsem se, jestli si mě snad pozval kvůli tomu, abych mu okna umyla. Řekl, že taková drzost by ho nenapadla, a dokonce mě překvapil tím, že už se prý okna pokoušel umýt, jenomže to nešlo, vnější strana šla umýt jedině ze střechy, a do toho se odmítl pouštět.

Skvělá volba

Poradila jsem mu, že existují firmy, které to dokáží zařídit, a společně jsme vybrali A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Praha 9 u které si můj bývalý objednal výškové mytí oken. Když jsem ho navštívila příště, žasla jsem, jak byla okna krásně umyta a jak tím prokoukl i celý byt. Firma A Servis Lipka se zřejmě ve své práci velice dobře vyzná. Ani se mi nechtělo věřit, že od posledního mytí uplynul týden a okna byla stále krásně čistá a naleštěná.

Čistá okna v bytěJak udržovat okna čistá

Čištění střešních okenJak mít lesklá a čistá okna

Profesionální čištění oken

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top