Čištění a úklid

Vaše okná vám poďakujú a odpočinuté telo tiež. Umývanie okien Bratislava

umývanie okien Bratislava

Zhon, zmätky, nákupy…

umývanie okien vo vyškachŽeny poväčšine dobre vedia, čo do ich životov prinášajú tie dve krátke slová – idú sviatky. Zhon, zmätky, nákupy a desiatky malých aj veľkých povinností. A nad tým všetkým sa vznáša stres spojený s vedomím, že domácnosť, byt alebo dom by mali byť ako zo škatuľky. S prihladnutím k tejto osudovej mantre sa potom ženy delia do dvoch veľkých skupín. Tie, ktorým má kto pomôcť, a tie, ktoré si pomáhajú iba sami. Nesmejte sa, tá prvá skupina skutočne existuje. Zrejme dokonca nebude malá, keď ja sama v nej mám dve dobré priateľky. Umývanie okien Bratislava. perfektné umývanie okien

Druhá skupina je ale omnoho početnejšia aj preto, lebo moja maličkosť do nej vždy patrila a patrí. Čo vnímam ako prejav neblahého riadenia osudu. Žiaľ, dôvody nepoznám. Narodila som sa však medzi troch bratov, čo bude veľa ozrejmovať. Mama bola navyše po celé roky s nami doma, a tak som ani v tomto smere nenašla dosť slobodomyseľnej podpory. Stručne a jasne. Aj v mojej vlastnej rodine som na väčšinu domácich prác sama. Samozrejme, že občasné ženské rebélie zabrali, no len dovtedy, kým prvotný hnev nevyšumel. Takže vyššie spomenutá veta idú sviatky máva i pre mňa horkú príchuť otáznikov, domáceho rozvrhu a víkendu obetovaného na oltár rodinnej pohody. profesionálne umývanie okien Bratislava

Chybou je…

Aby však neprišlo k nechcenému omylu. Svojho muža aj dvoch synov nedám za nič na svete. Som hlboko presvedčená, že to isté ku mne cítia aj oni. Pravda, sem-tam mi trošku pomôžu. No zdá sa mi to vynútené, je toho primálo a sprevádza to kopa zbytočných, jalových rečí. A tak mi často neostáva nič iné, ako tá večná, okrídlená a skôr knižná veta všetkých matiek bez dcéry. Chybou je, že nemám dcéru. Prednedávnom sa opäť po roku blížili sviatky. Ja som vedela, že jediný, kto mi nezištne pomôže, budem zase len ja sama. Synovia mi – na odchode a takmer medzi dverami – splietali čosi o kondičnom sústredení futbalového klubu. Manžel sa už celkom tradične a vždy košato vyhovoril na koncoročné termíny v práci. Ostala som teda na všetko sama.

nano impregnácia okienV ten večer, keď mi spoločnosť robil zase iba zbytočný televízor, som si povedala, že toho akurát bolo dosť. Zaprisahala som sa, že žiadne okná umývať tento rok nebudem. Dokonca sa ešte poriadne rozmyslím, či budem dajaké sviatky vôbec chystať. Do hodiny ma zlosť a rebélia prešli, no prísaha neumývať okná, napodiv ostala, ba dokonca zosilnela. Niečo čudné vo mne vírilo stále viac. Vzala som preto do ruky mobil. Kamoška bola našťastie doma a už od prvej vety mi bolo jasné, že sa tiež rada porozpráva. Prebrali sme všetko ako vždy, až sme sa dostali k sviatkom a ich domácej príprave.

Okná budú čisté…

Keď som jej kvetnato popísala moje momentálne myšlienky, rozhorel sa nej ten odveký ženský talent ticho spriadať neviditeľné siete. Pozná vraj skvelú možnosť ako splním svoje predsavzatie a okná proste neumyjem, no zároveň si tým nepokazím sviatky. Nedočkavo som ju súrila, nech ma už toľko nenapína, a povie o čo jej ide.

Je to prosté. Treba si zavolať profesionálnu upratovaciu firmu. Okná budú čisté, poriadok zachovaný a sviatky dokonalé. No čo už, znelo to fantasticky, ale s jednou chybou. Kde vziať dobrú, spoľahlivú a odborne zdatnú firmu? Hovorila som vám, že kamoška má zrejme talent bosorky? Ani som nestačila moje bleskové úvahy dokončiť, už ma nútila hľadať pero a papier. Vraj mi nadiktuje kontakt na overenú upratovaciu spoločnosť, ktorá má desatoro čistej domácnosti v malíčku. leštenie okien suchou metódou

Umývanie okien Bratislava…

A tak som si poznačila firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien Bratislava. Súčasťou mojej tichej dohody s priateľkou bolo, že si všetko necháme pre seba. Na druhý deň som teda do A SERVIS zavolala a popísala, čo od nich budem potrebovať. Vo firme mi vyšli v ústrety vlastne vo všetkom.

Navrhli parádny termín, ktorý mi vyhovoval. Ponúkli cenu, ktorá ma neposlala obratom do kolien. Sľúbili, že všetko zvládnu rýchlo, kvalitne a k mojej plnej spokojnosti. Nevedela som sa dočkať, kedy sa mi okná predstavia po odbornom zásahu profíkov. Páni boli u nás načas, usmievali sa už medzi dverami a bez dlhých rečí začali s čistením. Nestačila som sa diviť, ako dvaja urastení chlapi – s prehľadom a bravúrou – zvládajú prácu, ktorá sa obecne považuje viac za ženskú. Išlo im to vážne perfektne.

spol'ahlive umývanie okien Asi budem nekritická, no v jednej chvíli ma napadlo, že firma A SERVIS asi ku mne poslala tých najlepších zamestnancov. Je však ale dosť dobre možné, že skvelí budú do jedného všetci. Takže má každý, kto si firemné služby objedná, veľké šťastie, lebo sa nikdy nepomýli. Keď páni z A SERVIS LIPKA so svojou prácou skončili, boli naše okná skutočne krásne čisté a doslova žiarili. Spadol mi tak zo srdca veľký kameň a mala som neskrývanú radosť, lebo sviatky neostanú stať jedným kolesom v úvoze.

Na nose som mu videla…

Napriek všetkým starostiam a únave, som chcela, aby bola domácnosť v poriadku. Sotva, som celý byt ešte podľa seba doupratovala, objavil sa manžel. Na nose som mu videla, že sa niečo deje. Stretol vraj moju kamošku, ktorá mu za tepla prezradila, čo som podnikla kvôli upratovaniu a našim spoločným sviatkom. Ostala som v šoku, keď si muž začal sypať popol na hlavu s tým, že toto sú posledné sviatky, kedy mi s upratovaním nikto nepomohol. Pokiaľ ide o pomoc v domácnosti, on aj naši dvaja chlapci, mi vždy radi pomôžu, stačí len povedať. Skrátka, nenachádzala som slová. O reč som ale prišla takmer celkom, keď sa manžel vzápätí ponúkol, že ide poumývať okná. Len mu vraj musím povedať, ak to robím. leštenie okien bezkonkurenčnou metódou

Odvtedy už dajaký ten čas uplynul a musím bez preháňania uznať, že moji muži ma ešte nesklamali. Poctivo sa o všetky domáce práce delia a v niektorých z nich už získali aj značnú zručnosť. Samozrejme, že výkony firmy A SERVIS LIPKA sa s ich rodinnou prácou veľmi porovnávať nedajú, ale aj to už manžel zariadil.
Včera ma totiž prekvapil nečakanou, a trochu šokujúcou správou. Tohtoročné jarné upratovanie bude podľa jeho slov, celé v réžii skvelých profíkov z A SERVIS. Tentoraz to vraj nebudú len okná. Čo je ale v tomto smere podstanejšie, ja budem mať v ten deň údajne osobné voľno. Doma ostane iba on a chlapci, nech dajú byt do pucu. precizne umývanie okien

Možno sa to sem celkom nehodí…

ako ul'ahčiť umývanie okienNakoniec sa teda ukázalo, že aj nepopulárne domáce práce môžu do rodiny priniesť čerstvý vietor a prehodiť výhybku na hlavnej koľaji. Možno sa to sem celkom nehodí, ale aj vďaka firme A SERVIS LIPKA sa u nás mnohé pohlo dopredu. A keď tak o tom ešte raz premýšľam, občas sa fakticky vyplatí staviť na skutočných odborníkov.
Veľmi rada preto odporúčam aj do vašej domácnosti, skúsenú a spoľahlivú upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Získate nielen špičkové služby, ale aj šancu, ako si upratať aj iné, také tie intímne kúty.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top