Čištění a úklid

Olejová skvrna na podlaze? I takové záhady skrývá Silvestrovská oslava. Strojové mytí Praha

Praha podlahy, čištění

Silvestr. To pro nás doma znamenalo vždycky obří párty. Vím, že hodně lidí Silvestr nemá rádo, protože jim připadá zábava nucená a plánovaná, ale já ho miluju. Je to jediný den z těch mála dní v roce, kdy skoro s jistotou víte, co dělá zbytek národa. Líbí se mi, jak každý vítá ten svůj malý nový rok. I nový rok miluju. Vždycky si totiž dám nějaké předsevzetí. No, začnu ho porušovat už druhý týden v lednu, ale co! Jak už jsem řekla, Silvestr je u nás ve znamení bujaré zábavy, na které se nešetří.

Pozveme kupu přátel a společně pijeme, hrajeme deskové hry, zpíváme a děláme všechno to, co ke správnému Silvestru patří. Jak miluju půlnoc, tak nenávidím rána. Pobudit se do pokoje plného prázdných lahví, zbytku jídla a smetí není úplně top. Ale patří to k tomu. Nejinak tomu bylo i letos. Jenomže kromě klasického mytí nádobí a dojídání cukroví a chlebíčků nás čekalo i nemilé překvapení. Opravdu ráda bych věděla, jak se ta obří olejová skvrna ocitla na naší dřevěné podlaze v obýváku.

To…

To ale asi nikdy nevypátrám, protože se k tomu nikdo nepřizná. No, asi teda nezbývá, než se vykašlat na hledání viníka. A začít hledat řešení. Opravdu tomu ale nerozumím, protože jsme nic nakládané v oleji neměli. Hned první den nového roku jsem tedy sedla k internetu a začala hledat někoho, kdo by mi s mým malým velkým problém pomohl. Našla jsem čistící a úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která měla samé kladné reference a tak jsem se rozhodla ji taky vyzkoušet. Hned další den jsem jim zavolala a domluvila si termín. Potěšilo mě, že přijeli tak rychle. Já zatím stihla uklidit všechny zbytky po Silvestru.

Když přijeli, samozřejmě se ptali, kde se tam ta skvrna vzala, ale to jsem jim nemohla říct, protože mi to nikdo z mých přátel neřekl. Naštěstí úklidová Praha podlahy, čištění, patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem a ne k detektivním kancelářím, takže jim bylo úplně jedno, kde se skvrna vzala. Jejich úkol byl ji dostat pryč. A dopředu musím říct, že to se jim povedlo skvěle. A SERVIS se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů, například čištěním čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem například odstraňujeme jakékoliv skvrny z podlahy i koberců. Podlahu tak očistili i u nás.

K tomu…

K tomu využili metodu strojového čištění podlah pomocí kotoučového stroje. Tento jedinečný stroj zajistí detailní a hloubkové čistění. Takže skvrna byla ta tam. Nemohla jsem uvěžit, ale opravdu. Celá olejová skvrna byla pryč a na podlaze nešlo vůbec nic poznat. A co víc? Dokonale čistý byl i zbytek podlahy, který se zdál předtím čistý. Postupovali následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí účinné čistící chemie. Poté co, povrch důkladně vykartáčovali, zaměstnanci odsáli všechny nečistoty, mastnoty a také vlhkost. To vše strojem, který váží asi 50 kilo a proto je vysoce výkonným vysavačem.

Poté co dokončili práci tímto strojem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami, podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechala se doschnout. Jak sami říkají, kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže důkladně a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Po našem Silvestru nebylo ani památky. Tak zase za rok.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top