Čištění a úklid

Pro péči o historickou budovu máme jasnou volbu

Plísně na fasádě Hradec Králové

Když jsem se svými kamarády a společníky vytvořili umělecký projekt, bylo nasnadě naše aktivity přesunout na jednu adresu. Měli jsme to štěstí, že jsme získali do pronájmu část nádherné historické budovy téměř v centru Prahy. Bylo tedy zcela přirozené, že jsme se ono architektonické dílo po celou dobu našeho působení pokoušeli udržet co v nejlepší kondici. Součástí starání se o nemovitost však nebyly pouze drobné stavební opravy. Ale také běžná údržba vnitřních i vnějších prostranství. Zpočátku jsme se s kamarády snažili udržovat čistotu domu svépomocí, jelikož jsme měli skutečně hluboko do kapsy.

Po necelém roce našeho nekonečného úsilí jsme ale usoudili, že takto to nemůžeme dělat donekonečna. Pronajaté prostory byly poměrně rozsáhlé. Proto jsme se rozhodli, že postupně budeme hledat šikovné lidi. Kteří nám alespoň s tou největší dřinou pomohou. Nejdříve jsme měli v plánu, že najdeme umývače oken. To byla činnost, které jsme se věnovali nejméně rádi, protože se jednalo o okna členěná, která se téměř výhradně mohla umývat a leštit pouze hadříky. Žádná stěrka ani rozmývák na tak malá okénka nepasovaly.

Po…

Po nějakém čase hledání po známých a internetu jsme se dopátrali Plísně na fasádě Hradec Králové ,která si dokáže poradit s tak nádhernými, avšak nepraktickými dřevěnými okny. Velkou výhodou pracovníků je právě ona zkušenost s mytím takto složitých oken, a navíc jsou pracovníci školeni na práci ve výškách a splňují certifikaci danou příslušnou vyhláškou. Pro lehce dostupná místa používají teleskopické tyče o maximální délce devět metrů, poté už nastupují žebříky, případně jiné vybavení na výškové práce. Vždy se snaží uskutečnit práci v co nejrychlejším a nejekonomičtějším řešení v provedení zakázky. Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku, což je u nás velmi důležitý požadavek. V minulosti jsme na ohleduplné úklidové pracovníky naráželi jen velmi zřídka.

Proto…

Proto si ceníme spolupráce s firmou A SERVIS. Jejich předností je bezesporu ochota maximálně vyjít klientovi vstříc. Proto lze s nimi okna umývat celoročně, jakýkoliv den v týdnu, a navíc i denní doba může být značně variabilní. Tuto skutečnost může ovlivnit snad jen velká nepřízeň počasí a tma. Jejich zvláštností je také skutečnost, že při leštění nepoužívají žádné lešticí prostředky. Spoléhají se pouze na kvalitní savé bavlněné hadříky a svoji trpělivost a píli. Tímto způsobem sice leštění zabere o něco delší dobu, ale na druhou stranu jsou okna perfektně čistá, bez jakékoliv šmouhy. Po nanesení nanoimpregnace není potřeba okna tak často čistit, jelikož nečistoty se na ně hůře chytají. Je to skvělý doplněk této služby, který velmi vítáme. Tuto firmu tedy můžeme jenom doporučit. Těšíme se na další spolupráci s nimi i na jiných oblastech jejich zaměření.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top