Čištění fasád

Pejsky máme všichni rádi

proč plísně škodí

Před několika lety jsem udělala veledůležité životní rozhodnutí. Vždycky jsem zbožňovala zvířata a věděla jsem, že se jim rozhodně chci věnovat a pracovat s nimi. Jen jsem pořád tápala, jakým způsobem. Studium veterinární školy se neukázalo jako to pravé ořechové. Spíše vás tam učí, jak být vůči utrpení zvířat postupně imunní a dívat se na ně jako na něco méněcenného. A to se mi nelíbilo. Školu jsem tedy po prvním ročníku opustila. Vůbec mi to nebylo líto. Rodina a přátelé na mě byli naštvaní, proč zahazuji to, co jsem vždycky tolik chtěla. A že jsem pro to opravdu dřela a dělala první poslední, jen abych se tam dostala. No, nicméně, po čase se to stejně ukázalo jako to nejlepší rozhodnutí. Místo veteriny jsem se vydala jiným, ale přesto velmi blízkým oborem. proč plísně škodí

jak opravit porušenou fasádujak se zbavit plísní v domě

Vybrala jsem si…

Vybrala jsem si sociální práci. A v té jsem se skutečně našla. Začala jsem pracovat už při škole a vypomáhat potřebným lidem. Během školy už se vlastně ve mně rodila myšlenka, co že teda bych chtěla dělat. Stále jsem musela myslet na zvířata. A pak mě to napadlo. Povedu útulek pro opuštěná nebo nechtěná zvířátka. Kolik je v dnešní době nechtěných zvířat? Lidé je často sobecky vyhodí na ulici nebo pohodí ke koši jako rozbité hračky. Zvířata ale nejsou hračky, jsou to živé bytosti. Které vnímají a cítí lásku, bolest, strast a utrpení stejně jako my. Ano, skutečně vnímají bolest velmi podobně jako my, dokonce i ryby cítí bolest. Díky tomuto uvědomění už jsem přestala zvířata také jíst, jinak bych se sama na sebe nemohla podívat. Nicméně útulek se mi před pár lety dařilo zprovoznit. Koupila jsem ho ale ve starší budově, u které bylo potřeba mnoha oprav, ale s tím jsem počítala. Věděla jsem, že jednou budu muset hodně zainvestovat, ale byla jsem s tím nějak smířená. A jeden z takových dní nastal nedávno.

správná údržba fasádyplísně v bytě

Všimla jsem si, že…

Všimla jsem si, že fasáda už by opravdu potřebovala opravit. Loupala se omítka, a navíc byla docela špinavá. Byly tam i plísně a dnes snad každý ví, proč plísně škodí. Takže jsem si nejprve udělala průzkum, na kolik by taková oprava vůbec vyšla a jak dlouho vydrží, když už do ní člověk zainvestuje. Po nějaké době googlení jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vyplnila jsem formulář, a popsala, co bych si přála. Do druhého dne se mi ozvali a rovnou mi i přiblížili, kolik by oprava stála. Garantovali, že nová fasáda vydrží aspoň šest let neporušená. Tak jsem na to kývla. O několik týdnů později přijeli ke mně spravit onu fasádu.

Fasádu spravovali ve třech etapách. První etapa je mechanické a chemické čištění fasády, a to tlakovou vodou s čisticí chemií Unisan, RIR a HDD. Po zkušenostech firmy LIPKA je fasáda po dezinfekci a čištění v dobrém stavu. Zůstane jednotná a čistá. Druhá etapa etapa je chemický nástřik, profesionální dezinfekcí na fasádu chemií PV3 a Sanatop, která se nechá působit čtyřiadvacet hodin. A poslední třetí etapa je chemické ošetření fasád nástřikem protiplísňového nátěru LSG. Navíc tato firma nabízí záruku dva roky na čisticí práce. Nebudete-li tedy spokojeni, a fasáda nebude splňovat takové podmínky, jaké měla. Můžete se jim ihned ozvat. Firmu jedině doporučuji.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top