Čištění a úklid

S plesňou si poradí náter LSG od A SERVIS LIPKA. Čistenie plesní Pezinok

Pleseň

čím vyčistiť

Patrím práve k tým šťastlivcom, ktorým sa na stene rozliezla pleseň a za boha som nevedela, čo už mám robiť, aby som sa jej zbavila. Ani nebudem vypisovať, koľko rôznych čistiacich prostriedkov a babských rád z internetu som vyskúšala, pretože všetky boli k ničomu. Takže som hľadala na internete nejakú firmu, ktorá by sa o to postarala. A vybrala som si A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Pleseň, ako sa jej účinne zbavíte.

Pretože ich webové stránky pôsobili odborne a dočítala som sa na nich o nátere LSG, ktorý nefunguje len na odstránenie plesne, avšak aj ako prevencia. LSG je aplikovateľný na vápennocementové omietky, drevo, OSBPrevencia a dezinfekcia plesní dosky, umakart, disperzné, silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály. Takže je dobré si ho dať aj na nábytok, ktorý si ceníte a bojíte sa, že by sa na ňom mohla pleseň objaviť. Hneď sa mi to zapáčilo. 

 

Pleseň, ako sa jej účinne zbavíte.

Navyše som na túto firmu našla samé pozitívne ohlasy, takže som mávla rukou aj nad vyššou cenou. A rozhodne sa to vyplatilo a naozaj môžem tento ich náter a službu likvidáciu plesní všetkým jedine odporučiť. Komunikácia s nimi bola perfektná, slečna na centrále bola veľmi milá a dohovorila nám termín za päť dní. Tiež som bola rada, že mi dohovorili termín na víkend.  Nechcela som si kvôli tomu  brať voľno z práce. Múr perfektne očistili a potom aplikovali ochranný náter LSG. Firma naozaj vystupuje veľmi profesionálnym správaním zamestnancov, ako ľudsky, tak i k práci. Takže ak si neviete s plesňou rady a uvažujete, že si na to najmete upratovaciu firmu, tak odporúčam kontaktovať A SERVIS.

plesne, zabrániť ich tvorbe

dezinfekcia kúpeľni

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top