Nezaradené

Co když vás v novém bytě přivítá plíseň? Odstraňování plísní Hradec Králové. Nátěr proti plísni.

Čím odstranit plíseň

Do nového bytu jsme se přestěhovali celkem nedávno. Když předchozí nájemníci, kteří se z bytu odstěhovávali, viděli, že máme malé dítě. Tak nás ještě před odchodem upozornili na to, ať si dáme pozor na příšernou plíseň v rohu v jedné z místností, mohla by špatně působit na zdraví našeho dítěte.

Co se týče…

bezchybné stěny bez plísníCo se týče zdraví našeho chlapečka, nic nepodceňujeme, takže ani tentokrát jsme neváhali a řešili  a okamžitě kontaktovali odborníky, abychom se s nimi poradili, co se dá podniknout.

Konzultovali jsme s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ještě, než jsme se stihli pořádně zabydlet, tak už nám technici firmy doporučovali, ať v bytě pořádně větráme. Alespoň dvakrát denně s okny zcela otevřenými po dobu pěti až deseti minut.-Čím odstranit plíseň  

 

Toto doporučení…

škodlivé plísně vás můžou stát zdravíToto doporučení jsme dostali z toho důvodu, že se plísně objevují právě kvůli špatnému větrání v místnosti.

V takovém prostředí se udržuje vysoká vlhkost a tu je nutno snížit. Předchozí nájemníci si očividně s větráním ani s vlhkostí nelámali hlavu, a proto to u nich takhle dopadlo.

Domluvili jsme se s techniky, že si prozatím do místnosti nebudeme stěhovat věci, protože by se pak jen zbytečně z jejich povrchu musely odstraňovat plísňové spory. Plísně na stěně i jejich uvolněné spory bylo mnohem jednodušší odstranit z prázdné místnosti.

Vzhledem…

nikdo nechce doma plísněVzhledem k tomu, že při odstraňování plísní došlo k poškození původního nátěru, namíchali technici nátěr nový přesně podle původního odstínu.-Čím odstranit plíseň

Na zaschlou malbu nakonec ještě nanesli LSG nátěr, který je součástí jejich protiplísňové strategie. Vytváří na povrchu stěny prostředí, které sice vlhkost uvnitř zdi propouští ven. Ale nepropouští ji do stěny. Stěna díky tomu může schnout a znovu nevlhne.

Práce A SERVISU se skvěle povedla, jelikož plíseň už se znovu neobjevila.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top