Odstranění plísně

Plíseň je problém, ale ne neřešitelný. Likvidace plísní v Praze.

jak čistit plíseň

Dokud jsme se s manželem a dětmi nenastěhovali do domu, který jsme zdědili po jeho prarodičích, nikdy jsem se o plíseň nezajímala. V bytě jsme problémy neměli. A to byste ani nevěřili, jak málo stačí k tomu, aby se vám plíseň doma udělala. Stačí trochu vlhkosti a problém, jak čistit plíseň, je na světě. Spíš jsme v bytě měli štěstí, že nás tahle plísňová hrůza nepotkala.

Častým problémem je nedostatečné větrání. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když máte špatně nastavený ventilátor v koupelně. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Ani by mě nenapadlo, že takové drobnosti mohou způsobit vznik plísně. Ale dům po jeho prarodičích byl už starší. Byla potřeba rekonstrukce a prvně bylo potřeba ho zbavit plísně.

Lepší je zavolat si odborníky

První jsme zkoušeli různé chemikálie, ale ty nezabíraly. Naštěstí jsme na internetu našli řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Paní na centrále byla moc milá a domluvila nám termín na konec týdne. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj dali protiplísňový nátěr LSG.

LSG nátěr je nejlepší řešení

Ten je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést ve vnitřních i vnějších prostorách. Jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. Ten nátěr je opravdu skvělý, díky němu máme od plísně pokoj, a už se jí nemusíme zabývat. Na tom nátěru je výborné to, že už nemusíte tyhle drobnosti v podobě nedostatečného větrání, a tak hlídat. Protože někdy člověk zapomene, a pokud je váš dům náchylný na tvorbu plísně, tak stačí opravdu málo, aby plíseň vznikla.

Plíseň už nemá šanci

Takže jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit. Plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A jestli můžu ještě něco doporučit, tak to, abyste si nátěr nechali nanést, i pokud vás plíseň ještě nepotkala. Budete mít úplný klid. Nebudete se muset vůbec bát, že by se vám tam plíseň vytvořila, je to nejlepší druh prevence. LSG je zkrátka vynikající a můžu ho všem jedině doporučit. A i jejich ostatní služby, kterých nabízí celou řadu. My jsme od nich začali pravidelně využívat i čištění podlah, se kterým jsme taky moc spokojení. Zaměstnanci jsou velice milí a ochotní a domluva je s nimi perfektní. Takže vážně není nic, na co bych si u nich mohla s manželem stěhovat.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top