Odstranění plísně

Plíseň je vždycky problém. A pokud nevíte, jak se jí zbavit, kontaktuje firmu likvidující plísně Brno

Jak dlouho vydrží protiplísňový nátěr

V naší zmrzlinárně se ve skladu začala dělat plíseň, což byl vážně problém. Naštěstí jsme si toho všimli docela brzo, než se stihla plíseň nějak více rozlézt, ale vyčistit se nám ji nepodařilo. Přípravky, které jsme vyzkoušeli, nepomáhaly. Takže jsme si na to co nejrychleji najali úklidovou firmu, dokud plíseň nebyla nějak více rozlezlá. Na internetu nám mezi prvními vyběhla A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování plísní, a měla i dobré reference, takže jsme je kontaktovali. A jsme s jejich službou odstranění plísně Praha moc spokojení.

Nejenom, že dali zeď do pořádku, ale dozvěděli jsme se od nich i podstatné informace. Důležité je taky hlídat správnou vlhkost. Vzdušná vlhkost by měla být okolo 50–60 %. Jakmile je vyšší, už to může zadělávat na problémy. Například při dvacetiminutovém sprchování se do ovzduší dostane až 200 g vody, pocením a dýcháním uvolníme během jediného dne do vzduchu až 300 g vody.

A například…

A například čtyřčlenná rodina vyprodukuje více než deset litrů vodní páry denně. Když to všecko sečtete, tak je vám jasné, že toto všechno v domě, který je starší a sám už o sobě zadržuje vlhkost, je poměrně velký problém. A u nás máme v místnosti pro zaměstnance i sprchu. A protože v létě se docela naběháme, takže ji docela využíváme.

Takže ve výsledku za to mohla nadměrná vlhkost. Ale s tím vším se bez problému poradil jejich revoluční nátěr LSG, který nás plísně nadobro zbavil. Takže pokud nevíte, jak se plísně zbavit, kontaktuje tuto úklidovou firmu.  Její zaměstnanci vám zaručeně pomohou a vy se tím už nebudete muset zabývat.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top