Čištění a úklid

Plísně se mohou v tichosti rozrůstat i za nábytkem a trvá dlouho, než je odhalíte

Jak odstranit plíseň Ústí nad Labem

Potom se začalo ochlazovat…

LSG nátěr proti plísni na zdi Ústí nad LabemTchán s tchýní bydleli v obrovském nádherném bytě. Ale protože už se jim odstěhovaly děti z domu a zůstali sami dva, začali se dívat po něčem menším. Ve stejnou dobu jsme my s manželkou čekali rodinu a hledali jsme naopak větší byt. Proto jsme si s nimi byty vyměnili. Tchýně s tchánem si nové bydlení moc pochvalovali a my jsme byli taky spokojení. Alespoň do konce léta. Potom se začalo ochlazovat a všimli jsme si, že nám vlhne stěna v kuchyni. Byla to stěna, kterou měli manželčini rodiče zastavěnou skříněmi, takže jsme si nikdy dříve nevšimli, že by se tam dělo něco takového.

Jak odstranit plíseň Ústí nad Labem…

Na vlhkých stěnách se samozřejmě brzy objevily plísně. Tchána to hodně překvapilo. Uvažoval, od kdy se asi mohly začít tvořit, a jak dlouho s nimi asi sdíleli byt. Z toho pomyšlení mu nebylo moc dobře a byl překvapený, že se to neprojevilo na jejich zdravotním stavu. Plísně totiž dokáží citlivějším jedincům způsobit nejrůznější zdravotní komplikace. Zvláště děti jsou na působení plísní hodně náchylné. A protože u nás už bylo miminko na cestě, nechtěli jsme ho přivést do takového prostředí. Museli jsme s plísněmi rychle něco udělat a akutně řešit jak odstranit plíseň Ústí nad Labem.
účinné řešení na odstranění plísně ze zdijak bojovat s plísní v bytě

Plísně už u nás doma nejsou…

plíseň na zdi a zdravotní problémyRadil jsem se s tchánem a ten mi doporučil neztrácet čas marnými pokusy a rovnou oslovit zkušené odborníky, kteří budou schopni celý problém rychle a trvale odstranit. Kvůli miminku jsem to nemohl brát na lehkou váhu. Proto jsem požádal o pomoc firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Technici této firmy nám poradili, co je nutné udělat pro to, abychom snížili vlhkost v bytě. Naučili nás správně větrat a začali jsme používat digestoř. Vlhkost se tím snížila, technici se mohli pustit do odstraňování plísní ze stěny. Potom na zeď nanesli protiplísňový LSG nátěr a bylo to. Plísně už u nás doma nejsou.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top