Čištění a úklid

I vaše podlaha může být zbavena všech nečistot

čištění lité stěrky

V naší firmě svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádíme také čištění lité stěrky, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy.

Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah, protože po této službě je čím dál větší poptávka, protože si řada lidí poničila podlahy nekvalitním čištěním. My k úspěšnému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění.

Postupujeme…

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru.

Proto…

Proto můžete být jistotu, že u nás nenajdete zaměstnance, který by svou práci odbyl. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy, která byla zašpiněná od bahenní masky. Klientka ji nechala na umyvadle, našla ji její malá dcera a namazala si s ní ruce a dělala obtisky po podlaze.

A samozřejmě to našli, až když to bylo opravdu zaschnuté. Snažili se to vyčistit, ale v některých místech to bylo stále viditelné. Proto se rozhodli využít našich služeb, aby měli jistotu, že podlaha bude opravdu skutečně kvalitně vyčištěná. A my jsme opravdu rádi, že byli s naší prací spokojeni. Pokud chcete o našich službách vědět více, podívejte se na naše internetové stránky, a nebo nám zavolejte. Rádi vám poradíme a pomůžeme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top