Čištění a úklid

I vaše podlaha může být opět jako nová. A to díky strojovému čištění

umývání betonové podlahy

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše umývání betonové podlahy, které stejně jako čištění koberců realizujeme strojovou metodou. I když se postup čištění samozřejmě liší. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme speciální a vysoce účinný kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění.

Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií. Pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

Jakmile…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Je navíc velice šetrný. Takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na podlahu…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy, kdy si s ní už majitelka nevěděla rady. Měli psa, a ten při jezení psích konzerv dělal vždy velký nepořádek, prý byla vždy všude. A přesto, že se to snažili čistit. Tak se tam ta špína nahromadila, až si pak nevěděli, co s tím počít. A tak se raději obrátili na nás, dokud se s tím dalo ještě něco dělat. Pro naše zaměstnance nebylo žádným problémem podlahu vyčistit a jsme rádi, že se stali našimi pravidelnými zákazníky.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top