Čištění a úklid

I vaše podlaha může být dokonale vyčištěná

čištění linolea

Spolu s kamarádem vlastníme menší fotoateliér a už delší dobu jsem si říkala, že podlaha už je na tom opravdu špatně. Byla samá šmouha od podrážek a vypadala prostě špinavě. O úklid jsme se o vždy starali sami. No a podle toho pak ta podlaha začala taky vypadat. A tak jsem naznala, že by bylo potřeba s tím něco udělat. Přece jenom i podlaha je součástí interiéru a nechtěli jsme si dělat špatnou reklamu. Snažila jsem se to vyčistit, ale moc velký efekt to nemělo.

A já takto tu podlahu samozřejmě nechtěla nechávat. Tak jsem si řekla, že zainventuju a najmu si na to nějakou úklidovou firmu. A kamarád naznal, že by to nebylo úplně od věci. Tak jsme si řekli, že na to někoho teda najmeme. Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze.

Tak…

Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. A byli jsme s nimi moc spokojení. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, tak se potom vše odsávalo – mastnota a ostatní nečistoty vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Tento stroj dokázal hotový zázrak, protože podlaha opravdu vypadala jako nová. Bylo vidět, že podlaha je vyčištěná do hloubky a ne jen na povrchu. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm dále využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Zaměstnanci byli vážně moc milí a domluva s nimi byla opravdu perfektní.

Vše…

Vše proběhlo podle domluvy, nenapadá nás nic, na co bychom si měli stěžovat. Cena byla sice o něco vyšší, ale rozhodně to není něco, co bychom nebyli ochotní obětovat. Jejich servis za to stojí. Navíc když někdo používá takovou drahou technologii a kosmetiku, tak potom člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné.

Takže všem, kteří poptávají službu čištění linolea, všem moc doporučuji tuto úklidovou firmu. A až budu zase někdy něco potřebovat z úklidových služeb, určitě se obrátím na tuto firmu. A je super, že jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA. s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top