Čištění a úklid

Každá podlaha může vypadat jako nová. Strojové čištění a nano impregnace Praha. Voskování linolea

Mytí Praha, podlahy

Mytí Praha, podlahyS kamarádem jsme si už dlouho chtěli otevřít bar, ale dlouho v centru města nebyl dostupný žádný prostor. Až jeden podnik v centru končil, tak jsme si místo zabrali hned po něm. Ale když to bylo vyklizené, tak bylo vidět, že je podlaha opravdu v dezolátním stavu. Ale věděli jsme, že my dva to vážně nevyčistíme, tak bylo potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Ale ani s tím jsme neměli moc zkušeností, tak jsme se ptali po známých, ale ani ti nic nevěděli, tak jsme byli dokázaní na internet. Takže jsme se každý podíval na nějaké diskuze a hledali nějakou, která by měla nejlepší reference.

A shodli jsme se, že se nám nejvíce libí úklidová firma A SERVIS LIPKA.  Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetl, ale zase všude na ně psali samou chválu. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a dalších záležitostech. Už jen tímto na mě udělali dobrý dojem, protože domluva s nimi byla opravdu skvělá. Paní na centrále nám vše ochotně vysvětlila.  Zaměstnanci přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představoval. Nevěřili jsme v takový výsledek, protože ta podlaha předtím vypadala opravdu hrozně.

 

Pro lepší údržbu…

čím čistit podlahu

Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohl po takovém výsledku odmítnout. Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu, což se hodí, když nesete drinky a máte větší jistotu, že neskončí na podlaze. Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohl, protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjemné vystupování je opravdu štěstí. I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu tuto firmu jedině doporučit.

Takže pokud potřebujete vyčistit podlahu, doporučuji tuto firmu Mytí Praha, podlahy. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, které určitě taky vyzkoušíme, protože mytí výloh také vyžaduje odbornější ruku. Dále nabízí i odstraňování graffiti, plísní a podobně, takže je vidět, žehto firma má opravdu široké pole působnosti, tudíž se ve svém oboru opravdu vyznají. Je dobré vědět, že všechny tyto služby máte pod jednou střechou, protože aspoň pak nemusíte hledat někoho jiného, protože tady máte jistotu, že to dobře dopadne, a že budete spokojení. Ani cena mi ve výsledku nepřipadá vysoká, když uvážím, jak vynikající práci odvádějí. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top