Čištění a úklid

Podlahu je potřeba čistit, ale i chránit. Mytí linolea

mytí linolea

V naší firmě během jednoho týdne pořádáme hned několik meetingů. Všechny se odehrávají zpravidla v jedné hlavní meetingové místnosti, kterou jsme dříve měli pokrytou koberci. Ale protože se nám jejich údržba zdála příliš náročná, tak jsme koberce odstranili a ukázali podlahu, která byla pod nimi. Nicméně po nějaké době jsme došli na to, že udržovat podlahu také není úplně jednoduché. Lidé samozřejmě do této meetingové místnosti nosí různé druhy obuvi. Takže občas se na podlaze udělá nějaká šmouha z toho, když někdo pořádně nezvedne nohy a tak. No určitě si to dovedete představit. Takže jsme se rozhodli, že se pokusíme najít nějakou úklidovou firmu, která by tu spoušť, která už na podlaze byla, odstranila. Ale zároveň, aby podlahu navoskovali nebo něco podobného. Aby to podlahu ochránilo i do budoucna. mytí linolea

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Nakonec jsme se rozhodli…

Nakonec jsme se rozhodli a z toho nepřeberného množství firem jsme se rozhodli oslovit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože nabízeli právě to, co jsme hledali. Tak jsme firmu hned oslovili a byli zvědaví, jak to celé dopadne. K mytí linolea používali pracovníci kotoučový stroj se silným rotačním kartáčem, který je prakticky stoprocentní zárukou toho, že podlaha bude dokonale čistá. Protože mimo jiné vlákna tohoto rotačního stroje jsou schopna proniknout dokonce i do spár podlah, takže podlaha bude vyčištěna opravdu se vším všudy. Dále jsme se i ptali, jakou používají čisticí chemii k čištění podlah. A zjistili jsme, že zpravidla používají k čištění zásaditou chemii, protože je k podlahám šetrnější, ale zároveň je silná, takže odstraní veškeré nečistoty. Ale prý kdyby bylo potřeba vyčistit nějaké extrémní znečištění, například odstranit zbytky cementu nebo něco podobného po stavbě, tak k čištění používají kyselou chemii.

kotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementučištění podlah od vápna

V našem případě se jednalo o…mytí linolea

V našem případě bylo dostatečné podlahu vyčistit pomocí zásadité chemie. Součástí čisticího balíčku, který si můžete objednat, je i to, že podlaha je potom omyta čistou vodou, aby došlo k neutralizaci podlahy a také je z ní odstraněna veškerá přebytečná vlhkosti. A to za pomocí použití silného stroje, na jehož hubici pracovníci připevní gumové lišty, které zajistí, že vlhkost v podlaze opravdu nezůstane a také, pokud by zde byla nějaká mastnota, tak i s tou si lehce poradí.

Musím říci, že pracovníci odvedli skvělou práci, celou podlahu potom i navoskovali, tak jak jsme si přáli. Protože to pro nás potom bylo zárukou toho, že bude podlaha ochráněna i do budoucna. Byli jsme s výsledkem opravdu moc spokojeni. Takže bychom chtěli firmu doporučit dál – rozhodně doporučujeme podívat se i na jejich internetové stránky, protože kromě kontaktu na firmu samotnou zde najdete i informace o dalších nabízených úklidový službách. Protože kromě čištění a voskování podlah nabízí i čištění koberců, čištění fasád, odstraňování plísní a graffiti, mytí oken, včetně oken ve výškách a také po dohodě čistí i lamely a markýzy. Jsou opravdu vstřícní a pokusí se vyhovět všem vašim požadavků. Takže určitě neváhejte firmu oslovit!

hloubkové čištění podlahkartáčování podlahjak obnovit podlahu

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top