Čištění a úklid

O podlahy se staráme komplexně

Mytí Brno, lité stěrky

Jsme firma Liberec čištění betonových podlah. s polem působnosti zaobíhajícím do několika sfér. Namátkou se jedná o čištění a preventivní kroky u koberců a podlah, odstraňování graffiti nebo třeba mytí oken. Za léta praxe máme již pro jednotlivé úkony osvědčené know-how, ale co je opravdovou pýchou naší firmy jsou zaměstnanci. Jsou to odborníci a profesionálové, kteří jsou zapálení pro věc. Všichni pracovníci jsou speciálně proškoleni a jejich znalosti se stále prohlubují, protože věda nesetrvává v jednom bodě, ale jde kupředu. Zaměstnanci si tak neustále osvojují fungování nových technologií s cílem nabídnout zákazníkům vždy perfektní výsledek. Naše služby vždy přizpůsobujeme konkrétním požadavkům a přáním klienta, jelikož podle nás není správný přístup jen tupě „jet“ podle nějakého mustru. My se snažíme vždy naše služby co nejlépe specifikovat. Ale přesto jsou zde jisté základní, dalo by se říci záchytné body, které se v našich postupech opakují.


Ukázat…

Ukázat to můžeme třeba na našem zákazníkovi – automechanikovi, který měl silně znečištěnou pvc podlahu od motorového oleje a dalších technických tekutin. U něj bylo potřeba strojového čištění podlahy, konkrétně v podobě zavedení kotoučového stroje. Postupovali jsme tak, že jsme podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čisticí chemie. Jedná se o kvalitní, šetrnou kosmetiku od renomovaných výrobců. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, náš kotoučový stroj odsál veškeré nečistoty. Vysoce výkonný vysavač odsál také veškerou vlhkost i mastnotu, činí tak prostřednictvím hubice s gumovými lištami vyrobené z kvalitní gumy. Poté jsme pvc podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a pak už jen nechali doschnout. Výsledkem je vyčištěná podlaha, a to jak od veškerých skvrn, tak od zašlé špíny.


Což…

Což se povedlo i u tohoto klienta. Tomu jsme pak nabídli ještě další krok v podobě prevence, s čímž nadšeně souhlasil. Jedná se o ochranu v podobě impregnace . Ta přišla na řadu tedy teprve po kvalitním vyčištění a odmaštění podlahy. Impregnace zafixuje stávající stav vyčištěné podlahy, a to dokonce po dobu několika let. V průměru to bývá v řádu přibližně 2 – 4 roky v závislosti na zátěži dané podlahy. Takto ošetřené podlahy jsou pak chráněny před případným znečištěním, které se už nedostane do hloubky, ale zůstává na povrchu. Impregnace má takovou vlastnost, že je hydrofobní. To jednoduše řečeno znamená, že odpuzuje vodu i jiné kapaliny včetně špíny. Tento proces jsme sice popsali na případu automechanika, ale je dost dobře uplatnitelný i jinde díky svým univerzálním vlastnostem. A to jak v domácnostech, tak ve firmách či průmyslových výrobnách a fabrikách.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top