Čištění podlah

Podlahy po veľkých náporoch už nechávam čistiť len strojovo, Strojové čistenie, Umývanie, podláh Bratislava

umývanie a voskovanie podláh

S blížiacimi sa sviatkami je vo všetkých obchodoch narvané. Ľudia zháňajú darčeky celý december a v predajniach si podávajú dvere. V čase minuloročnej decembrovej nákupnej horúčky som len žasol, ako zle tento nápor niesla podlaha v mojom obchode. Škaredé počasie vonku, striedajúce sa blato a topiaci sa sneh, ktoré nakupujúci roznášali na svojich topánkach po všetkých predajniach v meste. K tomu ešte zvyšky posypových solí. Toto všetko dá podlahe poriadne zabrať. – Čistenie podláh Bratislava

Aj keď sme denne utierali nestačilo to, podlaha nevyzerala dobre. Známy, ktorý vlastní reštauráciu, mi poradil, aby som si nechal podlahu po Vianociach vyčistiť strojovo, on to tak robí niekoľkokrát do roka a je to poznať. Podlaha, ktoré sa dostáva pravidelná údržba, vydrží oveľa dlhšie. Musel som mu dať za pravdu a poprosil ho, aby mi povedal názov firmy, ktorá mu podlahy čistí. Povedal mi, že je to A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čistenie podláh Bratislava a že je to najlepšie upratovacia firma, s akou kedy spolupracoval.

Jednoznačne…

Jednoznačne s ním súhlasím. Vlani som si túto firmu objednal prvýkrát a tento rok v tom po sviatkoch budem pokračovať. Rozdiel pred a po umytím bol neskutočný. Akoby ani žiadne nákupné horúčky neboli a podlaha akoby ani kontakt so špinavou topánkou nezažila. Zamestnanci A SERVISU totiž na čistenie podláh používajú špeciálne kotúčový stroj a kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu.

Chémia sa nanesie na podlahu a kotúčový stroj ju vkefuje do podlahy. Týmto spôsobom sa spoľahlivo odstráni všetky nečistoty. Vysávačom sa na záver odsaje voda i nečistoty. Aby na podlahe nezostali zvyšky chémie, vytrie sa ešte raz čistou vodou. Takéto detailné čistenie podlaha v mojej predajni už dávno potrebovala. S obyčajným vytieraním podláh vodou a saponátom nemôžete nikdy dosiahnuť taký skvelý výsledok. Strojovému čistenie podláh sa nič nevyrovná.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top