Čištění podlah

Krásně čisté podlahy zásluhou „Strojního čištění a voskování Brno“

Brno podlahy, mytí

Už to bylo opravdu potřeba. Celý byt zrekonstruovaný a chyběla jenom chodba. Možná proto, že chodbu nikdo nebereme jako místnost.

Vždyť…

přípravky na čištění podlah Vždyť v ní ani není topení. Ale je to taková tepna bytu. Chodba je první, co vidíme, když přijdeme domů. A taky spojuje všechny místnosti. Takže dotváří obraz bytu víc, než se zdá. Celý náš byt je takový v Provence stylu, tak jsme takovou udělali i chodbu. Až byl vybrán nábytek, přišlo na řadu malování a potom podlahy. Dlouho jsme přemítali, co s podlahami uděláme. Máme totiž položené staré parkety. Rozhodli jsme se, že je necháme vyčistit a zkusíme, jak bude vypadat.

Musím říct,..jak vyčistit podlahu

Musím říct, že rozhodnutí to bylo opravdu dobré. Dostali jsme  doporučení na úklidovou firmu Brno podlahy, mytí. Ta prý patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. To jsme se dočetli na internetu. Ale musíme s tím i souhlasit. Zjistili jsme si předem, že působí nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. To jsme s manželkou opravdu ocenili, protože v zahraničí je konkurence daleko větší, než u nás a i přesto se na ně zákazníci opakovaně obracejí.

A SEčím vyčistit podlahuRVIS se dlouhodobě zabývá…

A SERVIS se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů, například čištěním čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Čistí nejen koberce, okna, fasády a jiné věci, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy, přes  betonové podlahy až po linolea. Ale taky dřevěné podlahy. Už podle široké nabídky služeb bylo jasné, že se jedná o proškolené profesionály.

Domluvili jsme se…

Domluvili jsme se na termínu, přijeli a pustili se do úklidu. K tomu využili metodu strojového čištění podlah pomocí kotoučového strojčištění mramorových podlahe. Musím říct, že výsledek profesionálně vyškolených zaměstnanců z A SERVISU byl však vidět na první pohled a byl opravdu ohromující. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí účinné čistící chemie. Poté povrch důkladně vykartáčovali a následně odsáli všechny nečistoty, mastnoty a také vlhkost. Postup se zdá být docela složitý a komplikovaný, a to všechno dělali strojem, který váží asi 50 kilo a proto je vysoce výkonným vysavačem. Poté co dokončili práci tímto strojem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami, podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechala se doschnout. Podlaha vypadala opravdu krásně a úžasně doladila Provence styl, ve kterém je celá chodba i zbytek bytu. Za to děkujeme A SERVISU.-Brno podlahy, mytí

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top