Čištění a úklid

Pohádky existují. Důkaz? Kouzelná kmotřička vynalezla strojové čištění podlah

Čištění podlah, Brno

Ráda bych se zmínila o jedné skvělé úklidové společnosti. Firma Čištění podlah, Brno nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizuje i denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

Dále také zajišťuje i  postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my v naší redakci začali mít podlahu ve špatném stavu.

Sice…

Sice v naší budově je úklidový tým, který se o vše staral, ale podlaha pořád nebyla podle našich představ. Ale zase se nám nemohli věnovat více než ostatním, kteří v naší administrativní budově byli. A tak jsme kontaktovali právě tuto firmu. Protože měla nejlepší recenze. A odvedli tak vynikající práci, že mě to donutilo o nich a její službě napsat. K úspěšnému strojovému čištění podlah používají kotoučový stroj, díky kterému se podlaze dostane skutečně hloubkovému čištění.

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali vše doschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Jejich výsledků však nedosahují pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě zaměstnanců.

Kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnávají. Snaží se, aby zákazníci byli maximálně spokojeni. A stejně tak jsme byli spokojeni i my. A proto tuto firmu všem vřele doporučujeme. Ano, i přesto, že je cena jejich služeb o něco vyšší. Ale za to dosahují při čištění opravdu těch nejlepších výsledků, takže máte jistotu, že se vám dostane té největší kvality. A že pro vaši podlahu bylo skutečně uděláno všechno, co mohlo. Takže pokud poptáváte čištění podlah, u A SERVIS LIPKA, s.r.o. jste na správné adrese.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top