Čištění a úklid

Pojišťovna má konečně dokonale čistá všechna okna

Čištění fasády Praha

Když k nám do pojišťovny chodí lidé, musíme dbát nejen na to, aby se u nás dobře cítili a rádi se k nám vraceli, ale taky aby tu bylo čisto a pořádek. Několikrát do roka jsme si najímali různé úklidové firmy, které nám umývali hlavně okna. Těch máme na budově opravdu hodně. Ale nikdy jsme nebyli zcela spokojení, a to nejen s jednáním, ale nakonec i s výsledkem. Vždy se nám něco nelíbilo, ale rozhodně to nebylo tím, že jsme nějací vybíraví a nespokojení. Na vině byla vždy firma, která neuměla odvést svou práci profesionálně. Až jednoho dne jsme narazili na Čištění fasády Praha, která se opravdu vymykala všemu, co jsme zažili. Už komunikace s nimi byla příjemná, rychlá a bez zádrhelů. Tým pracovníků přijel přesně na čas, všechno vybavení měli s sebou. Vysvětlili jsme jim naše požadavky a představy a oni se dali hned do práce. A výsledek? Nikdy jsme neměli tak skvěle umytá okna.

Byli…

Byli jsme opravdu nadšeni, a proto jsme se rozhodli, že se podělíme o naši zkušenost taky s ostatními. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci. Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

To…

To se bohužel často stávalo u firem, které jsme si k nám do pojišťovny zvali před tím. Musíme říci, že jsme byli opravdu nadmíru spokojeni. Nemohli jsme věřit vlastním očím. Umýt okna lze i bez problémů, rychle a kvalitně. Na to jsme nebyli zvyklí. Jsme si jisti, že tohle bude dlouhodobější spolupráce a že si budeme najímat už jen firmu. Všichni zaměstnanci uznali, že okna jsou perfektně čistá a že se lesknou už z dálky. A přesně to nám celou dobu šlo. Proto firmě ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit do budoucna na další spolupráci. Jen tak lehce se nás asi nezbaví.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top