Čištení koberců

S pomocí strojového čištění vyčistíte jakýkoli koberec. Tepování koberců Praha.

čištění koberce, Praha 10

Jednou jsem měla chuť na sušenky, ale protože jsem se snažila zhubnout, tak to chtělo nějakou dietnější variantu. Procházela jsem internet a našla jsem recept na medovo-ovesné sušenky s banánem. Nebudu lhát, poctivé máslové sušenky to sotva nahradí, ale lepší něco než nic. Tak jsem se pustila do jejich pečení, ale nakonec z toho nebylo nic. Protože těsto, které jsem měla přichystané v misce, a bylo poměrně hodně tekuté, skončilo na koberci. A jak se to stalo? čištění koberce, Praha 10

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců

Odskočila jsem si…

Odskočila jsem si pro balíček dolů ke dveřím a moje kočka mísu převrhla. A než jsem se vrátila, veškerý obsah mísy byl na koberci. Snažila jsem se to vyčistit, ale bylo to k ničemu. A věřte, z těch babských rad, kterých je na internetu tuna, nefunguje prakticky nic. Nakonec jsem to vzdala a místo rad na domácí čištění jsem na internetu začala hledat nějakou firmu, která má zkušenosti a dobré výsledky s čištěním koberců.

Netrvalo to dlouho a narazila jsem na úklidovou firmu čištění koberce, Praha 10Měla opravdu dobré reference. Všichni o nich psali pozitivně. Tak jsme s manželem usoudili, že to nebudou vyhozené peníze. Tak jsem jim zavolala. A musím říct, že domluva s nimi byla perfektní. Hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky a nabídli nám termín hned za tři dny, což jsem ocenila, protože jsem se bála, aby se skvrny ještě více nezažraly do koberce.

rady jak vyčistit koberec   tipy jak vyčistit koberec   jak vyčistit koberec

Čištění koberců zahrnovalo…

Čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. A můj koberec byl opět jako nový, a že byste na něm našli mnohem více nečistot, než jen ty od těsta na sušenky. A musím ocenit nejen jejich služby, ale i jejich vystupování. Na tak vstřícné zaměstnance nenarazíte na každém rohu a mně jednání s nimi fakt udělalo radost. Z jejich odvedené práce jsme také samozřejmě nadšení a rozhodně se k této firmě budeme vracet. Nabízí totiž řadu dalších úklidových služeb, jako je mytí oken, čištění podlah, odstraňování plísně a graffiti. Je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti a vyznají se v těchto záležitostech.

Opravdu je po svých zkušenostech mohu všem jedině doporučit, protože já byla moc spokojená. Jediné, co by někomu mohlo vadit, je cena jejich služeb. Ano, jsou trochu dražší, ale odvádějí vynikající práci, za kterou se vyplatí si připlatit. Kvalita jejich služeb je opravdu nevídaná. Proto je mohu doporučit. A SERVIS LIPKA, s.r.o. odvádí tu nejlepší možnou práci a skutečně za ni ručím.

čím vyčistit koberec      jak odstranit skvrny na koberci      péče o světlý koberec

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top