Čištění a úklid

Posprejovanou garáž nám pomohl dát do pořádku „Odstraňování graffiti Brno“

Graffiti odstranění

 

čím odstranit graffiti
Bydlíme klasicky na sídlišti v paneláku, takže si každý dovede představit, jaká je to fuška s parkováním. Člověk, když přijede k večeru z práce, tak musí objíždět parkoviště na sídlišti třeba pětkrát, než se nějaké místo objeví. Žena to řešit nemusela, protože pracuje kousek od domu, tak chodí do práce pěšky, ale já jsem z toho už začínal být zoufalý. Protože jsem vždycky zuřil a ztrácel čas v autě, místo abych už si v klidu seděl doma na gauči a koukal na telku. Tak jsem začínal přemýšlet, co se s tím dá dělat a hledal možnosti. Nakonec mi přišlo ideální řešení koupit si poblíž paneláku garáž. Zrovna se tam jedna uvolnila, takže jsme se se ženou rozhodli do toho zainvestovat. Garáž byla prostorná, takže jsme vyřešili taky problém, co se zimními pneumatikami, lyžemi a horskými kolama.

 

 

nejlevnější odstranění graffiti
Protože kola jsme měli strach nechávat ve sklepě a v předsíni se o ně akorát zakopávalo. Takže jsme časem usoudili, že se investice opravdu vyplatila. Já jsem si ušetřil i desítky minut denně, v klidu jsem si tam večer zaparkoval a byl klid. Tuto idylku nám ale nedávno narušil nějaký vandal. Protože garáž byla nově zrekonstruovaná, dost se na ní zásah vandala vyjímal. Ten se s tím nemazal a rovnou posprejoval několik garážových vrat v řadě. Člověk by třeba ještě částečně pochopil, kdyby se ten sprejer snažil o vytvoření nějakého moderního umění. Nějakých obrazců, že by si člověk řekl, že chtěl daný „umělec“ něco vyjádřit. Ale toto rozhodně nebyl ten případ -Graffiti odstranění

 

 

Jednalo se pouze…

Jednalo se pouze o odfláknuté podpisy, které byly přes celá vrata, takže nám vandal případné odstranění ještě ztížil. Opravdu nechápu, proč má někdo potřebu znetvořit cizí majetek nějakými čmáranicemi, jen aby si lidé všimli jeho podpisu. No já jsem byl nepříčetný, protože garáž jsme vlastnili docela chvíli, tak mě to zamrzelo, hlavně jsem nechtěl mít ta vrata posprejovaná napořád, protože představa že se znovu naštvu každé ráno, když půjdu do garáže vyparkovat a jet do práce, mě děsila. Samozřejmě jsme se to snažili se ženou sundat dolů vším možným, ale ten „hnus“ se ani nehnul. Pak manželku napadlo, že by mohla zavolat firmu Graffiti odstranění.

 

jak odstranit graffiti

Jedná se o úklidovou firmu, která má široké pole působnosti, manželka je loni zvala na čištění koberodstranění graffiti z fasádyců a vzpomněla si, že se přitom s pracovníky bavila o tom, co dělají a oni jí popsali svoje technologie na odstranění graffiti. Takže jsme tam rovnou zavolali a vysvětlili jim naši situaci, jestli by se s tím nedalo něco dělat. Na telefonu nás ujistili, že se to napravit určitě dá a rovnou jsme sjednali termín. Když pak pracovníci přijeli, postupovali následovně – graffiti zeslabili co nejvíce a přetřeli danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, prý totiž nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury.
Ještě jsme si od A SERVIS LIPKA, s.r.o. nechali udělat antigraffitový ochranný nátěr, který zabrání případnému útoku vandala tak, že se sprej nevsákne až do struktury – Graffiti odstranění

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top