Čištění a úklid

Potřebujete odstranit plíseň? Využijte služby „ Likvidace, sanace plísní Hradec Králové“

LSG nátěr – odolnost vůči plísním a kvasinkám Hradec Králové

jak odstranit plíseň Hradec KrálovéPřed měsícem jsme si se setrou domů pozvaly úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. na odstranění a likvidace plísní Praha, Máte doma plíseň? Jak se jí zbavit?protože jsme potřebovaly nechat odstranit plíseň ze zdi, protože my samy jsme s tím zkoušely všecko možné a po několika nezdárných pokusech nás to přestalo bavit a naznaly jsme, že to nemá smysl. A že problém jak odstranit plíseň sami nevyřešíme. Ale muselo to jít pryč, protože plísně jsou opravdu velkou nepříjemností. A nemluvě o tom, že mohou být příčinou zdravotních problémů. A u mě se právě nějaké zdravotní problémy začaly objevovat, konkrétně jsem začala hrozně kašlat, až jsem se někdy dusila, takže jsme to nemohly jen tak ignorovat.

 

Na internetu jsme se dočetly o A SERVIS a rozhodly se je kontaktovat, protože měly vážně hodné dobré reference. Já i ségra jsme byly nadšené, jak se jim povedlo se toho zbavit. Navíc po sobě vše i uklidnily, a to jsme byly taky rády. Protože máme už špatnou zkušenost s tím, že jsme jednou po řemeslnících musely uklízet pomalu dva dny.

 

 

Plíseň wikipedia

Jak odstranit nebezpečné plísně Hradec Králové

Zdi jsou v pořádku…

 

Zdi jsou v pořádku a plíseň je od té doby pryč. Navíc jsme se i dozvěděly, jak plíseň vlastně u nás vznikla. Bohužel jsme v jedné místnosti udržovaly nižší teplotu, abychom ušetřily a vytápěly tam jen nárazově. A to byl problém. Protože když se do místnosti dostával po otevření dveří teplý vzduch. Tak se usadil na chladném povrchu a tak začala vznikat plíseň. A ještě k tomu jsme zjistily, že i z hlediska nákladů na topení je úspornější udržovat konstantně a dlouhodobě ve všech místnostech teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni celsia. Než nechat místnosti vychladnout pod 18 stupňů Celsia a následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu.

Tak jsme se poučily, nechaly si to odstranit a od té doby máme klid. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit.

 

 

 

 

Ochrana proti plísním

Jak odstranit plísně a zabránit v jejich tvorbě?

Bílá plíseň na stěně Hradec Králové

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top