Čištění a úklid

Potřebujete opravdu kvalitně vyčistit podlahu? Spolehněte se na strojové čištění

čištění betonové podlahy

Je jedno, jestli si vyberete do domácnosti koberec, a nebo podlahy, ale o obojí je potřeba pořádně pečovat. Je sice pravda, že s koberci je přece jen trochu méně práci než s podlahami, ale to neznamená, že se člověk o podlahy nemusí starat. A čištění betonové podlahy opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A to ani nemluvím o té ztrátě času. A ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. A jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  Mám s nimi opravdu jen ty nejlepší zkušenosti. Čistí podlahy u mě doma pravidelně a teď jsme koupili další byt, u kterého jsme se rozhodli pronajímat ho na airbnb. Ale u něj podlaha na tom taky byla už v opravdu špatném stavu.  A tak jsme si řekli, že je i tam necháme vyčistit.

Opravdu…

Opravdu na ně v tomto ohledu nedám dopustit. A nejlepší je nechat si od nich podlahu ošetřit tak, abyste s jejím následným udržováním měli co nejméně práce. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk mám dlouhodobě osvědčený a mám s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Jen musíme varovat ohledně jejich ceny. Je o něco vyšší, to je pravda, ale rozhodně se to vyplatí. Kvalita jejich služeb je opravdu vysoká a používají ty nejkvalitnější technologie, takže člověk nemůže očekávat, že to bude levné. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Zkrátka jsem spokojená ve všech ohledech a tuto firmu moc doporučuji.  Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top