Čištění a úklid

Potřebujete vyčistit podlahy?

Čištění podlah po stavbě

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. V našem hodinářství už na tom podlaha opravdu vypadala špatně. Tak jsme si řekli, že do toho čištění zainventujeme.

Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A zíral jsem já i moje žena, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou.

Jejich…

Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout.

Jsou…

Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízí kvalitní práci, mi to vůbec nepřipadá přehnaná. Navíc ta technologie a kosmetika také nemůže být levná, tak se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. Dále kromě čištění podlah a koberců nabízí i mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. A Čištění podlah po stavbě realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.

Jen se nesmíte nechat odradit jejich cenou. Je pravda, že tato firma nepatří sice k těm nejlevnějším, ale opravdu se vyplatí do toho investovat. Navíc firma pracuje s kvalitní technikou a kosmetikou, tak člověk musí čekat, že se to promítne i do ceny služby. Ale výsledky jejich práce jsou dlouhodobé, takže se to opravdu vyplatí. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top