Čištění a úklid

Pokud máte problémy s plísní, vyřeší jej za vás nátěr LSG. Likvidace plísní v Praze.

jak se zbavit plísně

Nedávno jsme u nás doma měli problémy s plísní a potřebovali jsme co nejrychleji vyřešit jak se zbavit plísně. Narodila se nám teprve před měsícem holčička, takže nebylo možné, aby v obýváku, kde všichni trávíme nejvíce času. Byla plíseň, zvlášť když je Terezka ještě tak malinká. Plíseň mohou vážně ohrožovat zdraví, takže to muselo neprodleně zmizet. Plíseň často způsobuje dýchací a kožní problém, což je velice nepříjemné. Ani jsme netušili, jak plíseň vznikla, tak jsme začali hledat na internetu. A dozvěděli jsme se, že ideální vlhkost je mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru.

Zdravotní rizika plísně v domě  Prostředek proti plísním bez chlóru Efektivní likvidace plísní v domě

 

Ke zvyšování vlhkosti…

Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když nemáte v koupelně žádná okna. Obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Ani by mě nenapadlo, že takové drobnosti mohou způsobit vznik plísně. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r. o.. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Slečna na centrále byla moc milá a domluvila nám termín na konec týdne. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy. Například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály.

Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence.

Jak se definitivně zbavit plísníplísně v domě, recenzePrevence vzniku plísní

 

Ten nátěr je opravdu skvělý….

Ten nátěr je opravdu skvělý, díky němu máme od plísně pokoj, a už se jí nemusíme zabývat. Protože se postará o to, aby se vám na zdi nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A jestli můžu ještě něco doporučit, tak to, abyste si nátěr nechali nanést, i pokud vás plíseň ještě nepotkala. Jako prevenci. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, ušetří vám to nejen peníze, ale i čas a starosti. Tak či tak, ať už problémy s plísní máte nebo ne, tak LSG od této firmy doporučuji. A i jejich ostatní služby, kterých nabízí celou řadu. My od nich začali pravidelně využívat i čištění koberců, protože s miminkem máme přece jenom dost práce, takže si takto necháme vypomoci. A jsou dostupné nejen pro celé území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže jsou zde pro každého, kdo je potřebuje.jak čistit plíseňPlíseň za nábytkemJak správně větrat

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top