Čištění a úklid

Profesionáli sa postarajú o Vašu podlahu dôkladne

čím vyčistit podlahu

Veľa ľudí sa mylne domnieva, že keď si zaobstará podlahy miesto kobercov, tak s nimi nebudú mať vôbec žiadnu prácu. Ale nie je tomu tak, aj o ňu treba riadne starať, aj keď to zahŕňa o niečo menej práce ako udržiavanie kobercov. Rozhodne nie je múdre čistiť ju hrubými kefami alebo nekvalitnými prostriedkami, ak chcete, aby vám podlaha zostala čo najdlhšie zachovalá. Podlahy sú totiž náchylné na poškriabanie, takže ak ich budete drhnúť obyčajným kefou, tak vám to neprinesie také výsledky, aké by ste asi chceli. Je na to potrebné skutočne odbornú a kvalitnú technológiu a skúsenosti pracovníkov, aby ste dosiahli naozaj krásne čisté podlahy a nijako ich nepoškodili. Našou poslednou zákazkou bolo čistenie podláh v jednej cestovnej kancelárii, kde si už so stavom podláh nevedeli poradiť. Síce v ich budove mali upratovací tím, ale nebolo to dostatočné, tak vyhľadali našu pomoc. A pre nás už to bola hračka. V našej firme k hĺbkovému čisteniu podláh používame zásaditú chémiu.

V niektorých prípadoch používame kyslú chémiu, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách, pretože kyslá chémia je veľmi agresívna. Ale za to zase dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. A to isté platí aj o spôsobe čistenia, je potrebné na to špeciálne kefy, ktoré v obchode naozaj nezoženiete. Po čistení podláh je vždy dobré ich zakonzervovať nanesením fluatácie, čo je priemyselný polymér, jednoducho povedané voskovanie podlahy. Preto to vždy našim zákazníkom odporúčame. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu drevenej podlahy. Na podlahu dávame prevažne pololesklý vosk, tento vosk máme dlhodobo osvedčený a máme s ním výborné skúsenosti. Vosk zaistí podlahe pružnosť, elasticitu, protišmykový efekt. Vďaka tomu vaša podlaha nebude len dlho čistá a krásna, ale je vďaka protišmykovému efektu vytvára bezpečnejšie prostredie a znižuje hrozbu pošmyknutia.

Takže nielen že zaistí dlhodobejšie krásny vzhľad vašich podláh, ale napomáha aj vášmu bezpečiu. Kolektív zamestnancov kancelárie bol s našou prácou veľmi spokojný. Podlahu sa nám podarilo vyčistiť bez problému a naniesli sme aj vosk, vďaka ktorému ich podlaha vydrží čistá veľmi dlho a oni už si s ňou nebudú musieť robiť také starosti. Navyše vďaka protišmykovému efektu nehrozí časté pošmyknutia. Majiteľ cestovnej kancelárie bol veľmi spokojný a pridal sa k mnohým spokojným zákazníkom. Naše služby realizujeme po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Okrem generálneho čistenia priestorov a čistenia podláh, vykonávame aj iné služby. Navštívte našu webovú stránku a dozviete a viac.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top