Čištění podlah

Profesionálové ze „Strojového čištění podlah Pardubice“ dokonale vyčistili dětský pokoj

čištění podlah Pardubice

čištění podlah PardubiceS manželem jsme se rozhodli, že v době, kdy jsou děti na prázdninách u babičky trochu vylepšíme jejich pokoj. Nakoupili jsme pár nových kousků nábytku, pokoj nově uspořádali a vybrali jsme barvu na stěny. Po menším dohadování jsme se konečně shodli a pokoj mohli i vymalovat. Všechno se zdálo perfektní, až na jednu maličkost. A to, že podlaha v pokoji prostě už nevypadala dobře. Přemýšleli jsme o tom, že bychom na ni položili koberec, ale to jsme zavrhli z několika důvodů. Čištění podlah Pardubice.

čištění a nanoimpregnace podlah

Zaprvé takový koberec stojí spoustu peněz, které jsme ale už nechtěli a nemohli do této přestavby investovat. Hlavní důvod byl ale jiný, kluci jsou alergici. Sice slabí, ale koberec přece jenom není vhodný povrch pro ně. Pokládat novou podlahu nepřipadalo v úvahu, tak jsme se rozhodli se podívat na internet co s tím. Objevili jsme firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která se zabývá nejen čištěním podlah, ale také koberců a čalounění.

Kromě toho se specializují na mytí oken a výloh, odstraňování graffiti, aplikaci antigraffiti nátěru a odstraňování plísní. Rozhodli jsme se je kontaktovat a požádat o vytvoření cenové nabídky a vůbec představení spolupráce. Po telefonu jsme všechno domluvili k naší spokojenosti a už jsme jenom čekali, až přijedou a udělají podlahu v dětském pokoji znovu krásnou. Světe div se, stalo se.

Firma dokáže čistit téměř všechny druhy podlah…

voskování podlahFirma čištění podlah Pardubice dokáže čistit téměř všechny druhy podlah a dlažeb, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Poslední zmiňovanou máme taky my v dětském pokoji. Jejich zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila nánosů dlouholeté špíny.strojové čištění podlah

Potom pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali, aby mohli odstranit všechny nečistoty, vlhkost a mastnotu. Nakonec podlahu ještě jednou důkladně umyli, aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek a byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. Podlaha tedy opravdu zářila čistotou a vypadala jako nová. Na rozdíl od nové podlahy však toto vyčištění stálo jenom zlomeček ceny. S výsledkem jsme byli maximálně spokojení. Pokoj teď opravdu vypadal jako nový. Nemůžeme se dočkat, co řeknou kluci, až přijedou, no, jestli svůj starý pokoj vůbec poznají. Firmu A SERVIS tedy rozhodně doporučujeme všem, kteří chtějí, aby jejich byt byl nejenom krásný, ale také perfektně čistý.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top