Čištění a úklid

Profesionálové ze „Strojového mytí a čištění podlah Havířov“ vyčistili betonovou podlahu tak, že vypadala jako nová

Čištění průmyslových podlah

Strojové čištění podlah – průmyslové podlahyNaše firma Čištění podlah Havířov se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Věnujeme se čištění čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem například odstraňujeme jakékoliv skvrny. Díky našim skvělým výsledkům jsme se tak mohli rozšířit i do zahraničí. A i tam nabídnout našim zákazníkům jedny z nejkvalitnějších služeb na trhu. Stejně jako zákazníci v České republice jsou s našimi službami velice spokojení. I v Rakousku a Německu, kde je konkurence na trhu s čištěním výrazně větší. Čistíme však nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea. Betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu.

Tu jsme také vyčistili mladému páru, který se na nás obrátil s prosbou o vyčistění a renovaci jejich podlahy v nově koupeném bytě, do kterého se právě nastěhovali. Výběr nového bytu tomuto páru zabral dost času, a když konečně našli ten pravý. Chtěli ho ještě více zdokonalit a zabydlet si ho podle svého. Nejdříve chtěli podlahu položit úplně novou, ale při kalkulaci ceny si uvědomili. Že její vyčištění je určitě logičtější volba. Chtějí se totiž ve svém novém bytě cítit dobře a k tomu je pocit čistoty a zdraví nezbytný. Naši zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu jsme nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila nánosů dlouholeté špíny.

Tryskání průmyslových podlah Broušení podlahPrůmyslové podlahyLité podlahy

Výběru této kosmetiky věnujeme mnoho času…

Čištění litých podlahVýběru této kosmetiky věnujeme mnoho času a péče, aby naši zákazníci mohli být maximálně spokojení. A abychom jim zaručili to nejlepší, co mohou na trhu dostat. Potom jsme pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali. Abychom mohli odstranit všechny nečistoty, vlhkost a mastnotu po předchozích majitelích. Nakonec jsme podlahu ještě jednou důkladně umyli, aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek a byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. Podlaha tedy opravdu zářila čistotou a vypadala jako nová. Na rozdíl od nové podlahy však toto vyčištění stálo jenom zlomeček ceny.

V naší firmě A SERVIS věříme, že odstranit jde téměř jakákoliv špína a proto zaměstnáváme pouze vysoce výkonné a proškolené profesionály, kteří svojí práci rozumí úplně nadstandardně. Věříme, že i tento mladý pár byl s naší prací spokojený a že se na nás v případě další potřeby obrátí. Jejich zpětná vazba totiž byla ve skrze pozitivní. Jejich byt byl konečně přesně podle našich představ a nyní ho mohou využívat do posledního detailu. Jako je třeba hraní deskových her na zemi, což je jejich oblíbená zábava. Velice si vážíme zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doufáme, že tento mladý pár bude jedním z nich.

Hloubkové čištění tvrdých podlahOdborné tepování a dezinfekceOšetření polymerových podlah

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top