Čištění a úklid

Prosklená střecha plní svůj účel jen když je opravdu čistá – to zařídí „Výškové práce Ostrava“

okna, mytí Ostrava

Mají lepší náladu…

mytí prosklenných fasád a střechCo se na vzhledu našeho tanečního studia nejvíce líbí našim zákazníkům? Mnoho z nich nám řeklo, že je to prosklenný strop. Zatímco my jsme dlouho uvažovali, jestli tento prvek při rekonstrukci zachovat. Naši zákazníci si libují. Prý jim pomáhá se správně naladit. Mají díky němu lepší náladu, pozitivně je ten příliv světla nabíjí. Ptala jsem se jich, jak to ale vnímají ve chvílích, kdy počasí příliš slunné není. Řekli mi, že i v takových chvílích jim je strop příjemný. Protože se jim líbí poslouchat zvuk dopadajících kapek a podobně. Okna, mytí Ostrava.

Okna, mytí Ostrava…

Prosklenou střechu jsme tedy zachovali. Ale museli jsme vyřešit problém, se kterým jsme se potýkali od prvního dne. Mytí této prosklenné plochy. Neměli jsme takové ambice, že bychom se do té výšky vypravili sami a posílat tam naše uklízečky by bylo neprofesionální. K práci ve výšce nebyly vyškolené a neměly to ani v popisu práce. Optimálním řešením se nakonec ukázalo být najmutí úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., okna, mytí Ostravamytí a leštění oken

mytí oken ve výšceNa práci ve výškách je to opravdový profesionál. Je velice dobře vybavena, své zaměstnance má důkladně zaškolené. Poskytuje jim pro jejich práci perfektní podmínky, díky čemuž mohou odvádět skutečně skvělou práci.

O prosklenou střechu našeho tanečního studia je vždy skvěle postaráno. Naši zákazníci už několikrát chválili čistotu i lesk. Někteří už dokonce vyjádřili podiv nad tím, jak dokážeme střechu udržet pokaždé v tak skvělém pořádku. Naše tajná zbraň – A SERVIS se opravdu výborně činí. Díky pečlivě promyšlenému postupu práce, který firma své zaměstnance učí, je sklo po každém umytí a leštění v dokonalém stavu. Vydrží to tak dlouho, vlastně do další návštěvy firmy.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top