Mytí oken

Prosklené stěny, okna ve výškách, mytí výloh. Čištění fasád Praha

Mytí výloh Praha

 

V našem…

V našem fitness centru máme velkou řadu pohybových sálů pro různé lekce, které naši klienti využívají a velkou posilovnu a jedna strana naší budovy je prakticky celá prosklená. Takže není pro nás úklidový personál zrovna snadné udržovat je pořád stále čisté a lesklé. Z vnitřní strany je paní uklízečky samozřejmě čistit mohou, ale jelikož nejsou otvíratelná, tak z venkovní strany si s nimi neporadíme a musíme spoléhat na profesionální firmy. Chtěli jsme navázat nějakou dlouhodobou spolupráci s nějakou úklidovou firmou. S jednou spolupracujeme, ta nám dodává externí pracovníky na úklid, ale nenabízejí výškové mytí oken. Museli jsme tedy najít někoho nového. Hledali jsme na internetu takovou firmu, která by se nám nejvíce zamlouvala a splňovala naše parametry.

 

S kolegy…

S kolegy jsme se nezávisle na sobě shodli na tom, že se nám všem nejvíce líbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. a tak jsme se pro ni rozhodli a rozhodně to byla dobrá volba. Spokojeni jsme s nimi byli nejenom my, ale změn si všimli i naši stálí zákazníci. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pouhý jeden den, což je na tak velké centrum opravdu málo času. Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní. Dojeli, jak bylo domluveno a hned se pustili do práce. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce. Protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. S takovými spolehlivými lidmi se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Jejich kvalitu jsme si ověřili taky ve vyhledávání v sekci Mytí výloh Praha. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby.

 

Pak…

Pak je to člověku proti srsti. Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. Takové jednání působí neprofesionálně a my si ho nemůžeme a nechceme dovolit. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně, ale kvalitě služeb se rovnala jejich cena. Takže myslím, že byla odpovídající, jedná se o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i dalšími službami, jako je čištění podlah, koberců, odstraňování graffity apod. Já a ještě moje kolegyně jsme je začaly využívat i pro naše domácnosti a jsme rovněž spokojené. Někdy je fajn si zaplatit a radši využít volného času jinak než úklidem. Můžu jedině doporučit. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top