Čištění a úklid

Prosklenou fasádu našeho obchodního centra udržují akrobaté z horolezecké skupiny

Čištění na Praze 9, okna

V našem městě máme menší obchodní centrum, které řídím. Každodenně se proto s kolegy staráme o spokojenost všech návštěvníků a hostí. Pochopitelně, pokud má vše fungovat tak jak má, je třeba neustále plnit celou řadu úkolů a povinnosti. A není toho opravdu málo. Proto jsme některé z nich raději přenechali zkušeným profesionálům a odborníkům. Jedním z  příkladů tohoto výborného řešení může být naše prosklená vstupní fasáda. Naši zaměstnanci skla této fasády čistili a leštili prakticky denně, takže se vlastně jednalo o neustálý koloběh, kdy během několika málo dní nové nečistoty a špína vždycky zvítězili nad tvrdě získávanou čistotou a leskem.

Pro naši vstupní prosklenou fasádu bylo zcela nevyhnutelné získat odborné a stabilní řešení. A díky šťastné náhodě jsme jej také našli. Už ani nevím z jakého důvodu, ale hledal jsem nějaké informace na webu. Právě tehdy mne udeřil do očí titulek, který mě nesmírně zaujal – Nano impregnace oken, výloh a prosklených fasád – lidi z Čištění na Praze 9, okna.Na webu jsem si vzápětí tuto firmu vyhledal a začal získávat informace o progresívní nano- impregnaci, která by mohla náš problém jednou provždy vyřešit. Jedná se o velice zajímavé téma, které jako by bylo stvořeno přímo pro nás. Pokusím se tedy vybrat to podstatné a nejdůležitější. Začnu tedy přesným označením. Celý systém nazývají odborníci hydrofobní impregnace a vzniká za vydatného přispění nano-technologií.

Hydrofobní…

Hydrofobní nano-impregnace nabízí klientovi množství výhod a možností, takže začnu právě zde. Jedná se o špičkový moderní systém dlouhodobé ochrany oken a prosklených ploch, který mimo jiné výrazně prodlužuje jejich životnost. Jeho základem je odborně aplikovaná vrstva nano-impregnace, která vyčištěné a vyleštěné okno jedinečným způsobem chrání. Jaký je tedy technologický postup této skvělé ochrany? První vrstva nátěru hydrofobní impregnace GlasProtect se ponechá přibližně 20 minut zaschnout a vytvrdit. Následně odborníci firmy A SERVIS aplikují druhou vrstvu nátěru. Vzniká kompaktní ochranný film, který se precizně vyleští. A výhody této moderní ochrany? Okna a prosklené plochy zůstávají dlouhodobě čisté a lesklé. Při příštím čištění takto ošetřených skel již není potřebná žádná čistící chemie ani žádné jiné prostředky.

Vždy postačí pouze čistá voda! Nano-impregnace, tedy kromě bezpracné ochrany, ušetří i značné finanční prostředky a čas, který bychom vynaložili při dalším novém čištění. Vždyť vynaložená práce, saponáty ani leštidla nejsou zadarmo. Aplikovaná vrstva této unikátní ochrany totiž velice účinně a spolehlivě zabezpečí odstraňování nových nečistot. Vše přitom dokonale funguje zajímavým a netradičním způsobem. Veškeré zachycené nečistoty se na takto chráněných oknech a prosklených plochách shlukují do mikrokuliček. Vlivem počasí a zemské gravitace se z oken rychle uvolňují a míří k zemi. Jedná se skutečně o výjimečně prostý, velmi účinný a skvělý princip. Důležité a podstatné je přitom zjištění, že tato unikátní forma odstraňování nečistot nezanechává na oknech ani sebemenší stopy, natož nějaké chemické poškození. Tento moderní technologický postup je vůči celému oknu nejen maximalné účinný, ale stejně tak šetrný. A jaké jsou další výhody této progresivní technologie?

Nano-impregnace

Nano-impregnace dlouhodobě a efektivně zamezuje vzniku nejrůznějších druhů agresivních plísní, vodního kamene, stejně tak i nevzhledných skvrn, které vytváří sůl a rez. Všechny tyto cizorodé prvky mimořádně negativně ovlivňují celou okenní konstrukci včetně skel. Jedinečná vrstva hydrofobní impregnace GlasProtect také ochrání okna před škodlivým vlivem UV záření, které zkracuje životnost celých oken, vzhledem k degradaci materiálů, na které má UV záření podstatný vliv. Naše obchodní centrum získalo, díky úklidové a čistící společnosti A SERVIS vše, co jsme již dávno potřebovali.  O naši vstupní prosklenou fasádu se nepostarala jen svou progresivní nano-impregnací, ale její služby jsou vždy komplexní.

Ve svém oboru úklidových a čistících služeb patří totiž k absolutní špičce. A to nejen doma v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Celá čistící metoda. Která je dlouhodobě využívána mezinárodní společností A SERVIS, představuje skutečně efektivní, přesně fungující a dokonale vyvážený systém precizního ošetření oken, výloh nebo prosklených fasád a ploch. Další ze skvělých příkladů, který se plně osvědčil u prosklené fasády našeho centra, je také originální firemní proces leštění, který je označován jako suché leštění.

Jedná…

Jedná se přitom o tradiční a dokonale odzkoušený způsob práce, který při leštění skel zásadně neaplikuje žádná chemická leštidla! Jedná se zaručený systém, který každému klientovi přináší mnohem vyšší kvalitu konečného výsledku a dlouhodobý efekt čistých a zářivě lesklých prosklených ploch. Při této činnosti si přitom pracovníci firmy A SERVIS vždy vystačí se silou vlastních paží a kvalitní savou bavlněnou textilií. Věřte, že konečný výsledek je vždy exelentní! V tuto chvíli je nezbytné důrazně klienty upozornit, že použití chemických leštidel představuje množství skrytých rizik. Okna po chemickém leštění vytvářejí typické šmouhy a tahy po leštění.

Příčinou je nekvalitní umytí oken, neboť na skle zůstaly zbytky původního leštidla. A co je v těchto případech ještě horší – chemie zanechává na skle silně lepivý povlak, který rychle vzniká působením slunce a počasí. Je zcela jasné, že na lepící prosklené plochy se začnou o to intenzivněji přichytávat nové nečistoty a prach. Fasáda našeho obchodního centra byla ovšem, díky společnosti A SERVIS všech těchto nepříjemností ušetřena, a nejen to. S nanesenou aplikací nano-impregnace jsou všechny prosklené plochy a okna dlouhodobě a velmi účinně chráněna. Jedná se o výhodu, která je pro nás k nezaplacení. Kromě toho se nám tato firma o vzhled a kvalitu všech prosklených ploch stará pravidelně, a to vždy s kvalitním profesionálním přístupem.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top