Čištění fasád

Pryč s nežádoucí plísní

plísně škodí

Nově…

Nově jsem se přestěhovala do menšího rodinného domku za městem. Byla jsem nadšená, protože jsme konečně našla dům v lokalitě, kam jsem se už dlouho chtěla nastěhovat. Vše bylo v pořádku, nové bydlení jsem si užívala. Po pár týdnech jsem začala mít problémy s plísní, která se mi začala na fasádě domu ze strany, kde byla koupelna a zjistila jsem, že i do koupelny zatíká a kde byly mokré fleky tak byla také i později plíseň. Chtěla jsem to prvně odstranit sama, ale vůbec se mi to nedařilo. Ani když jsem si na to nakoupila snad milion přípravků proti plísním. Takže jsem byla docela naštvaná. Bylo potřeba na to najít nějakou firmu, protože mi bylo jasné, že já sama si s tím neporadím. Neměla jsem se žádnou zkušenost, nikoho známého. Takže mi nezbývalo než sednout k internetu, abych našla někoho, kdo by měl opravdu dobré reference.

 

U internetu…

U internetu jsem strávila několik hodin, přeš´četla si jak plísně škodí. Firem je na trhu opravdu spousta, ale nakonec u mě zvítězila jedna. A musím říct, že jsem s nimi byla moc a moc spokojená. A jestli bych se o něčem chtěla zmínit, tak je to jejich revoluční nátěr proti plísním, který napadené fasády tohoto problému stoprocentně zbaví. Jejich služba nabízí komplexní odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100% dle klimatické námahy 4-6 let.

 

V další…

V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují dva roky. Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější a to byl i můj problém, ještě v kombinaci s tím, že do domu protíkalo. Při odstraňování plísně zaměstnanci této firmy nejprve na povrch znečištěný plísní nanesli účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení. Poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. Já si tím pojistila dům zvenku a také koupelnu. Kde výskyt plísní bývá nejčastější. Díky tomu se nemusím bát, že by mě plíseň v koupelně měla opět trápit. Pro jistotu jsem si ten nátěr nechala dát i do dalších místností, kde by jednou hrozilo, že by se plíseň mohla objevit, protože prevence je vždy tím nejlepším řešením. Ale vyzkoušejte sami. Neuděláte chybu. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top